Strona główna Konkursy Najmniejszy superbohater powraca. Minimaraton ANT-MAN w Cinema3D

Najmniejszy superbohater powraca. Minimaraton ANT-MAN w Cinema3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Fanów Marvela, miłośników gatunku i wszystkich widzów spragnionych filmowych emocji CINEMA 3D w Świdnicy zaprasza na Minimaraton Ant-Man. Specjalne wydarzenie kinowe związane z premierą kolejnej drugiej części „Człowieka mrówki” już 3 sierpnia o godz. 21.00.

Podczas jednej nocy zobaczyć będzie można pierwszą część przygód tytułowego „Człowieka mrówki” a zaraz po nim premierowo, pokaz drugiej części. Podczas całego maratonu obowiązuje wielka dolewka wybranego napoju zakupionego w popcornbarze kina.

OPISY FILMÓW:

ANT-MAN: Zawodowy oszust Scott Lang (Paul Rudd) aka Ant-Man, za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszać się do rozmiarów mrówki, zyskując jednocześnie nadludzką siłę. Gdy świat stanie w obliczu nowej generacji zagrożeń, Ant-Man wraz ze swoim mentorem doktorem Hankiem Pymem (Michael Douglas), zaplanuje skok, który może zapobiec katastrofie.

ANT-MAN I OSA: Po wydarzeniach przedstawionych w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” Scott Lang aka Ant-Man boryka się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów tak w roli superbohatera, jak i ojca. Kiedy stara się pogodzić życie rodzinne z obowiązkami Ant-Mana, Hope van Dyne i dr Hank Pym powierzają mu kolejną pilną misję. Scott musi ponownie przywdziać swój kostium i nauczyć się walczyć u boku Osy, aby wspólnie odkryć sekrety z przeszłości.

Bilety na Minimaraton Ant-Man dostępne w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Rozwiązanie konkursu!

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na Minimaraton z Człowiekiem-Mrówką w Cinema3D w Świdnicy. By je zdobyć odpowiedzieć na pytanie: Który popularny serial z 2004 roku przyniósł Evangeline Lilly, odtwórczyni roli „Osy” dużą popularność i napędził jej karierę w Hollywood? Chodziło oczywiście o kultowy amerykański serial „LOST” („Zagubieni”). Laureatem konkursu został Kamil Malinowski. Gratulujemy!

/Materiały nadesłane/