Strona główna Wydarzenia Idealny prezent z okazji urodzin

Idealny prezent z okazji urodzin

0

Gdy przychodzi dzień urodzin naszych bliskich chcemy dać im wszystko co najlepsze. Dobieramy upominek z myślą o konkretnej osobie, analizując każdy szczegół. Wielokrotnie jednak, zwłaszcza w początkowej fazie trudno jest wymyślić coś co wyda nam się odpowiednie. Warto wtedy pamiętać że największą wartością jest sama pamięć i wystarczy nawet drobny upominek, by sprawić radość bliskiej osobie.

Perfumy

Bardzo popularnym prezentem na różne okazje są perfumy. Jest to rzeczywiście przydatny i trafiony upominek, o ile wiemy jakie zapachy preferuje jubilat. Przed zakupem można podejrzeć markę najczęściej wybieranych perfum albo poprosić o pomoc w zakupie zaufaną osobę. Należy jednak pamiętać, że tego typu upominek jest rzeczą bardzo osobistą – nietrafienie w gust obdarowywanego może zakończyć się po prostu niezadowoleniem jubilata.

Aktywny wypoczynek

Innym pomysłem jest wykupienie biletu na aktywny wypoczynek. Wiele ciekawych pomysłów znajduje się na stronie prezentmarzen.com. Dzięki tej witrynie można w łatwy sposób wybrać niezwykłe ciekawy upominek. W ofercie są takie zajęcia jak: lot w tunelu aerodynamicznym, skok na bungee, rejs statkiem czy lot na paralotni. Jeśli jubilat jest fanem ekstremalnych sportów z pewnością będzie zadowolony z takiego prezentu. Tego typu upominek na długo pozostanie w pamięci jubilata.

Książka

Modnym i chętnie kupowanym upominkiem są książki. Z raportu Deloitte wynika, że są to najczęściej wybierane przedmioty na prezenty świąteczne. Książki często kupujemy zarówno dla młodzieży jak i dorosłych. Wystarczy jedynie znać ulubionego autora taty, by wybrać odpowiednią literaturę jako upominek. Można też zaryzykować i zdecydować się na kupno bestselleru, który tematycznie wpisuje się w rodzaj literatury, którą lubi jubilat.

Prezent urodzinowy na  nie musi być kosztowny, ważne, by był związany z upodobaniami i pasjami obdarowywanego. Trafiony upominek z pewnością sprawi mu masę radości. Jeszcze lepiej, jeśli prezentem będzie mógł się podzielić z rodziną, jak np. wspólną wycieczką, albo wyjściem do kina. Nic tak nie cieszy, jak wspólnie spędzony czas, zwłaszcza w tak ważnym dniu.

/Artykuł sponsorowany/