Kolejny medal do swojej bogatej kolekcji trofeów dorzuciła Hanna Zawadzka, pływaczka Klubu Sportowego Rekin Świebodzice. Nasza zawodniczka wywalczyła srebrny medal podczas rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim Letnich Mistrzostw Polski Juniorów w pływaniu.
– Niebywały sukces udało się osiągnąć na dystansie sprinterskim – 100 metrów stylem dowolnym. Do zdobycia srebrnego medalu należało ustanowić wynik 59,03 sek. Gratulujemy świetnego występu naszej zawodniczce. Gratulujemy również rodzicom i wszystkim klubowym trenerom – mówi szczęśliwy Krzysztof Winiarczyk z KS-u Rekin Świebodzice.







![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)


