Strona główna Temat dnia Bitwa piwowarów i potrójna premiera Piwa Sowiego w Multipubie Biała Dama

Bitwa piwowarów i potrójna premiera Piwa Sowiego w Multipubie Biała Dama

1

Za górami, za lasami uwarzyli nowe piwa z dobrymi chmielami! Browar z Bielawy, jeden z największych rzemieślniczych w kraju, zaprasza na potrójną premierę swoich nowofalowych Piw Sowich w sobotę 28 lipca 2018 do Multipubu Biała Dama w Świdnicy przy ul. Pułaskiego 16. Tego samego dnia odbędzie się tam również kolejna bitwa piwowarów domowych, tym razem na piwa w stylu Belgian IPA.

Gdy nowoprzybyły turysta wjeżdża do Bielawy myśli sobie „A więc Twin Peaks istnieje naprawdę?”. Lasy i góry spowite mgłą, a tuż u ich podnóży nowo otwarty browar rzemieślniczy, który produkuje piwo prosto z gór, Piwo Sowie. W ofercie browaru są stałe pozycje takie jak Lager, Bursztynowe, Pils i Pszeniczne, jednak specjalnie na czas lata, kiedy słońce nie zna granic, browar stworzył orzeźwiające, lekkie piwa z amerykańskimi i australijskimi chmielami: Summer Ale, Australian Lager oraz APA to nowe propozycje browaru, które charakteryzują się wysoką goryczką i cytrusowymi aromatami. Ich premiera będzie miała miejsce w ostatnią sobotę lipca, to jest 28 w świdnickim Multipubie Biała Dama. Tym orzeźwiającym akcentem bielawski browar wchodzi na rynek lokalnego rzemiosła, by w kolejnym miesiącu zagościć także na Świdnickim Festiwalu Piwa. Piwni smakosze i Ci, którzy szukają nowych wrażeń, przybywajcie!

Właściciele Multipubu Biała Dama zapraszają również wszystkich spragnionych emocji ( i dobrego piwa) na 5. bitwę Świdnickiej Wojny Piwnej, podczas której będzie można oceniać kunszt piwowarów domowych degustując ich piwa w stylu Belgian IPA. Zapewniamy dobra zabawę w kameralnej atmosferze, rozmowy z twórcami Piwa Sowiego, a przy ładnej pogodzie gościom zostanie udostępniony grill w ogródku przy pubie.

Obie imprezy zaczynają się w sobotę 28 lipca o g. 18:00. Zapraszamy !!

/Artykuł sponsorowany/