Strona główna Temat dnia Radny Łukasz Świeczko nagrodził najlepszych uczniów

Radny Łukasz Świeczko nagrodził najlepszych uczniów [FOTO]

0

Książkami oraz rodzinnymi wejściówkami do Centrum nauki i wiedzy o wodzie „Hydropolis” we Wrocławiu nagrodził najlepszych uczniów ze Szkoły Podstawowej w Grodziszczu radny gminy Świdnica Łukasz Świeczko. Nagrody książkowe przygotowała także sama szkoła. Dzięki temu dzieci mogły się poczuć wyjątkowo docenianie za trud jaki wkładały przez cały rok w zdobywanie wiedzy.

Radny Łukasz Świeczko funduje nagrody najlepszym uczniom od początku swojej kadencji w radzie gminy. – Zawsze zależy mi na tym, aby młodzi ludzie poczuli się docenieni, dlatego nagrody otrzymali wszyscy ci, którzy mogą pochwalić się świadectwami z czerwonym paskiem – powiedział radny Łukasz Świeczko w Grodziszczu. – Staram się, aby nagrody były również ciekawe i atrakcyjne, dlatego np. w zeszłym roku były to rodzinne vouchery do wrocławskiego ZOO i Afrykarium, a w tym roku do Hydropolis, które jest laureatem konkursu „7 nowych cudów Polski” według kanału National Geographic – wyjaśnia radny.

Warto wspomnieć, że również w Grodziszczu odbyła się wczoraj uroczystość wręczenia stypendiów. Jak dodaje radny Łukasz Świeczko, dzięki środkom zagwarantowanym w budżecie przez radnych gminy Świdnica, wójt mogła wręczyć stypendia dla uczniów ze wszystkich gminnych placówek.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPomóż odłowić sarnę, weź udział w akcji
Następny artykułŚwiadectwa odebrane, wakacje czas zaczynać! [FOTO]