Strona główna 0_Slider Przygotuj dom na lato

Przygotuj dom na lato [KONKURS]

0

Miło jest poczuć lato we wnętrzach naszego mieszkania czy domu. Jak jednak odmienić przestrzeń, by pojawił się w niej wakacyjny klimat? Zapraszamy do konkursu organizowanego wspólnie ze świdnicką firmą Franc Gardiner, liderem na rynku wewnętrznych osłon okiennych i dekoracji. Do wygrania cenne nagrody.

Modne wzory, nowoczesne rozwiązania i bogata paleta barw charakteryzują wyjątkowe produkty firmy Franc Gardiner. Z wykonywanych w Świdnicy wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych oraz dekoracji można stworzyć wymarzone aranżacje wnętrz na każda porę roku. Różnorodny asortyment firmy prezentowany jest także od niedawna w sklepie stacjonarnym, znajdującym się przy ul. Składowej 3 w Świdnicy.

Na początek „astronomicznego” lata, wraz z firmą Franc Gardiner, zapraszamy naszych czytelników do konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania aż trzy bony o wartości 150 zł każdy, na zakup osłon okiennych lub dekoracji z nadrukiem w nowym sklepie świdnickiej firmy.

Aby wziąć udział w zabawie należy przysłać na adres [email protected] fotografię przedstawiającą własną inspirację wnętrza na lato oraz krótki opis wprowadzonych dodatków i wzorów. Mail zatytułowany „Lato” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację – zdjęć oraz danych osobowych, które pojawią się w rozstrzygnięciu konkursu na portalu Świdnica24. Na fotografie czekamy do 27 czerwca do południa, wtedy też nastąpi rozwiązanie konkursu. O wygranej powiadomimy Was telefonicznie. Powodzenia!

/red./