Strona główna Konkursy Maraton Grozy już w piątek w Cinema3D

Maraton Grozy już w piątek w Cinema3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Chcesz zostać uczestnikiem prawdziwej uczty najlepszego kina grozy? Wyjątkowe wydarzenie dla fanów horrorów i nieprzespanych nocy już w piątek, 22 czerwca w Cinema3D w Świdnicy.

Na wszystkich, którzy zdecydują się na spędzenie piątkowego wieczoru w kinie czekają aż cztery mrożące krew w żyłach horrory. Dodatkowo w popcorn barze kina dolewka wybranego napoju gratis!

Jaki filmy zobaczymy na wielkim ekranie?

Premierowo „Dziedzictwo. Hereditary”
Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Co takiego wydarzyło się w życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina? Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

„Podwodna pułapka”
Spędzające wakacje w Meksyku Lisa i Kate decydują się na ekscytującą przygodę, podczas której, z wnętrza specjalnej ochronnej klatki dla nurków, będą mogły podziwiać piękno podwodnej flory i fauny. Nie przypuszczają, że wywołujące dreszczyk spotkanie z rekinami zamieni się w koszmar, gdy pęknie lina łącząca je ze statkiem. Na głębokości 47 metrów, zdane wyłącznie na siebie, w obliczu kurczących się zapasów tlenu, będą musiały stanąć oko w oko z żarłaczem białym – podmorskim drapieżnikiem, którego przysmak stanowi ludzkie mięso.

„Zemsta”
Przystojny i zamożny Richard zabiera swoją piękną kochankę Jen na romantyczny weekend w odludnej okolicy. Ku zaskoczeniu dziewczyny w domu zjawiają się także kumple Richarda. Panowie należą do ludzi, którzy uważają, że od świata wszystko im się należy, więc gdy alkohol rozpali żądze, ich ofiarą padnie piękna Jen. Brutalnie wykorzystana, pobita i bliska śmierci dziewczyna postanawia krwawo pomścić swoje krzywdy.

„Delirium”
Tom od dłuższego czasu cierpi na tajemnicze zaburzenia psychiczne. Po długiej i, jak się wydaje skutecznej terapii, opuszcza mury szpitala psychiatrycznego. Jest to coś na kształt zwolnienia warunkowego. Tom ma zamieszkać w posiadłości, którą odziedziczył po zmarłych rodzicach i nie może jej opuszczać przez 10 dni. Warunek wydaje się łatwy do spełnienia, aż do pierwszej nocy. Tom stanie się świadkiem wydarzeń, które każą mu wierzyć, że terapia się nie powiodła, a jego umysł znów go zawodzi. Woli nie brać pod uwagę drugiego wytłumaczenia: że to, co widzi dzieje się naprawdę.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Wygraj zaproszenie!

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na piątkowy Maraton Grozy w CINEMA3D w Świdnicy. Aby je otrzymać należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Rolą w jakim popularnym serialu komediowym zadebiutował Topher Grace, odtwórca jednych z głównych ról horroru „Delirium”? Chodziło oczywiście o serial „Różowe lata 70.”. Laureatką konkursu została Pani Roksana Chwałowska. Gratulujemy!