Strona główna Temat dnia Jak zarobić nawet 20 000 zł? Zostań opiekunką seniorów w Anglii

Jak zarobić nawet 20 000 zł? Zostań opiekunką seniorów w Anglii

0

Chciałabyś pracować za granicą podczas wakacji ponieważ kusi Cię perspektywa wyższych zarobków? Całkiem słusznie, bowiem wyjazd do pracy w Anglii na 90 dni to wynagrodzenie około 20 000,00 zł netto! Współpracując z Promedica24 nie martwisz się formalnościami ani też organizacją wyjazdu i pobytu. Dedykowany opiekun kontraktu dba o to za Ciebie i czuwa nad Twoim bezpiecznym pobytem w Wielkiej Brytanii.


Wiele osób decyduje się na podjęcie pracy za granicą ze względu na ciekawość świata, chęć poszerzenia horyzontów, a przede wszystkim z powodów finansowych. Jednym z bardziej popularnych kierunków nadal jest Anglia. Praca w tym kraju może być korzystnym i inspirującym doświadczeniem dla wszystkich, niezależnie od wieku. Choć emigracja zarobkowa często kojarzy się z pracą w barze lub na budowie, jest wiele innych zawodów, w których także można znaleźć zatrudnienie. Takim zawodem jest opiekun/ka osób starszych w tak zwanym systemie „live in care” czyli z zamieszkaniem w domu podopiecznego.

Rozpoczęła się akcja promocyjna Lato w UK z Promedica24!

Lato to dobry moment na zarobienie konkretnych pieniędzy. Niepowtarzalna okazja, aby zyskać dodatkowy bonus i zarobić nawet 20 000,00 PLN jako Opiekun/ka Seniorów w Wielkiej Brytanii. Jest to również fantastyczna możliwość dla studentek, nauczycielek czy pielęgniarek, które nie mają możliwości wyjazdu poza okresem letnim – mówi Specjalista ds. Rekrutacji w Oddziale Promedica24 we Wrocławiu Daria Wiktorek. Warto również wspomnieć, że jest to kwota, która wpada bezpośrednio do kieszeni. Pracując z Promedica24 nie ponosimy kosztów podróży, pobytu, wyżywienia, szkoleń. Dodatkowo wynagrodzenie za wyjazd rozliczane jest zgodnie z brytyjskimi zasadami podatkowymi co oznacza, że kwota 20 tysięcy złotych jest praktycznie wynagrodzeniem netto.

Kto może pracować jako opiekun/ka?

Znajomość języka to podstawa. Osoby zainteresowane pracą w Anglii muszą znać język angielski na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece, jako wolontariusz lub potrafią wykazać się inną działalnością pro-społeczną. Nasza firma organizuje także liczne kursy i szkolenia, dzięki czemu nawet osoby bez wieloletniego doświadczenia są odpowiednio przygotowane do pracy w charakterze opiekunki – wyjaśnia Rekruter.

Zarobki, ubezpieczenie i zorganizowany transport

Wiele osób może zastanawiać się, dlaczego miałoby zdecydować się na pracę w charakterze opiekuna seniorów? – Nie jest to łatwa, ale na pewno dobrze płatna praca. Co ważne jest w pełni legalna i – w przeciwieństwie do tzw. pracy na czarno – bezpieczna. Dodatkowo umowa z rzetelną firmą, zapewnia również pełną opiekę podczas pobytu w Anglii i dbałość o odpowiednie, dopasowane miejsce pracy. Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w charakterze opiekunki/a osób starszych lub chcesz zasięgnąć więcej informacji, zapraszam do wizyty w naszym wrocławskim Oddziale Promedica24 na ulicy Tęczowej 11. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00- zapraszam serdecznie – zachęca Pani Daria

* * *
Promedica24 to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych. W ciągu 12-letniej działalności firmy, do pracy w roli opiekuna seniorów pozyskano ponad 27 tysiące opiekunek, zaś liczba klientów firmy przekroczyła 19 tysięcy. Firma Promedica24 świadczy usługi opieki domowej dla klientów na terenie Niemiec, Anglii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii, Słowacji i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Usługi Promedica24 zostały wyróżnione certyfikatem jakości ISO. Więcej znajdziecie na naszej stronie www.promedica24.com.pl

/Artykuł sponsorowany/