Strona główna 0_Slider Najpiękniejsze chwile z Mamą

Najpiękniejsze chwile z Mamą [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Już za kilka dni złożymy życzenia wszystkim mamom. Konkurs, jaki zorganizowaliśmy wraz z naszymi sponsorami Centrum Urody „JUSTYNA” oraz Centrum Dekoria, dał okazję do podzielenia się fotograficznymi wspomnieniami wspólnie spędzonych chwil i wygrania atrakcyjnych prezentów dla ukochanych mam.

W ramach konkursu z okazji Dnia Matki nasi czytelnicy przesłali mnóstwo fotografii przedstawiających wyjątkowe chwile spędzone ze swoimi ukochanymi mamami. Narodziny pociechy, wspólne wakacje albo po prostu spacer po parku – to tylko niewielka część z pięknych wspomnień, za które chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom zabawy.

Zgodnie z zasadami konkursu mogliśmy nagrodzić dokładnie pięć spośród przesłanych przez czytelników fotografii. Prezenty zasponsorowane przez Centrum Urody „Justyna” otrzymali – Justyna Kulesza (zabieg pielęgnacyjny na twarz); Mateusz Kondzior (manicure z parafiną na dłonie) oraz Izabela Samborska (henna brwi z regulacją).

Nagrody przekazane przez Centrum Dekoria w Świdnicy wygrały natomiast – Angelika Dragan (karta podarunkowa o wartości 100 zł) oraz Dorota Strugała (karta podarunkowa o wartości 50 zł).

Gratulujemy!

Nagrodzone zdjęcia można obejrzeć poniżej:
Justyna Kulesza – najpiękniejsze chwile z córeczkami
Mateusz Kondzior na spacerze z ukochaną mamą Grażyną
Izabela Samborska z mamą na wycieczce górskiej.
Dorota Strugała wspólnie z mamą Renatą na wspaniałych wakacjach w Chorwacji w 2017 rokuWizyta mamy Angeliki Dragan w szpitalu – odwiedziny wnuczki.

Podziękowania kierujemy także do naszych sponsorów – Centrum Urody Justyna oraz Centrum Dekoria.

/red./

Poprzedni artykułTworzyjanów: zderzenie dwóch aut. 3 osoby ranne
Następny artykułTo tylko muł czy niebezpieczne ścieki?