Strona główna Konkursy Maciej Maleńczuk wystąpi w Starej Kopalni

Maciej Maleńczuk wystąpi w Starej Kopalni [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Maciej Maleńczuk już wkrótce zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać. Nie zabraknie takich utworów jak: „Ostatnia nocka”, „Tango libido”, „Sługi za szlugi”, „Dawna dziewczyno” czy „Synu”. Koncert już 13 maja o godz. 20.00 w Starej Kopalni w Wałbrzychu.

O autentyczności przekazu artysty zawsze stanowiła bezkompromisowość. Nie inaczej będzie i tym razem: przepływu szczerych emocji między wykonawcą i słuchaczami nie zmącą żadne pochodzące z obcych źródeł dźwięki, a całą istotę bezpośredniego obcowania zapowiadają słowa, jakie Maciej Maleńczuk kieruje do swojej publiczności: „Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncerty solowe firmowane tytułem Pan Maleńczuk. Rozwijając się jako artysta życzyłbym sobie by moje fanki i fani rozwijali się razem ze mną, a jak komuś się nie podoba, to niech wypieprza z sali”.

Zapraszamy na solowy koncert Macieja Maleńczuka:

Rozwiązanie konkursu

Dla naszych czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na koncert Macieja Maleńczuka w Starej Kopalni. Pytanie konkursowe brzmiało: Z jakimi zespołami czy muzykami współpracował Maciej Maleńczuk? W mailu należało wymienić co najmniej dwóch wykonawców. Wśród długiej listy artystów, z jakimi współpracował Maciej Maleńczuk, mogli się znaleźć m.in. Wojciech Waglewski, Paweł Kukiz, Justyna Steczkowska, Anna Maria Jopek czy zespoły m.in. Pudelsi, HomoTwist, Big Cyc oraz Yugopolis. Prawidłowej odpowiedzi udzielił i tym samym został laureatem konkursu pan Andrzej Szczypiński. Gratulujemy!

/Materiały nadesłane/