Strona główna Bez kategorii „Gwiezdne Wojny” opanują Multisalon PROMOTOR w Świdnicy

„Gwiezdne Wojny” opanują Multisalon PROMOTOR w Świdnicy

0

Gwiezdna flota i Renault połączą moce już jutro w Dzień Crossoverów. Postacie z kultowej sagi George’a Lucasa będzie można spotkać w Multisalonie PROMOTOR w Świdnicy. Przyjdź i przeżyj kosmiczną przygodę z Vaderem, R2-D2 i wyjątkowymi samochodami.

Akcja zorganizowana została w ramach europejskiej kampanii realizowanej przez francuskiego producenta samochodów RENAULT we współpracy z Lucasfilm, Disneyem i Publicis Conseil. Wydarzenie związane jest z premierą filmu „Han Solo. Gwiezdne wojny – historia”, który do kin wchodzi już 25 maja.

Postacie kultowej sagi opanują także Multisalon PROMOTOR w Świdnicy. W kosmicznym wydaniu zobaczymy również wyjątkowe crossovery w promocyjnych cenach. Gwiezdną przygodę z Vaderem, R2-D2 i pięknymi samochodami będzie można przeżyć już w sobotę, 12 maja w godz. od 9.00 do 15.00.

Gwiazdami dnia będą oczywiście pojazdy Renault, których cena rozpoczyna się już od 69 900 zł. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty innych marek samochodów dostępnych w salonie jak KIA, Suzuki oraz Dacia. Gwarantujemy niezapomniane emocje oraz przyjemnie spędzone sobotnie popołudnie.

/Artykuł sponsorowany/