Strona główna Sport Lekkoatletyka Gryfów zaprasza biegaczy i rowerzystów z powiatu świdnickiego!

Gryfów zaprasza biegaczy i rowerzystów z powiatu świdnickiego!

0

Stowarzyszenie Aktywny Gryfów ,,CROSS GRYFITÓW” organizuje w dniach 2 – 3 czerwca 2018r. dwudniową imprezę sportową ,,CROSS GRYFITÓW 2018”, która tradycyjnie będzie towarzyszyć gryfowskim Kwisonaliom. Już dzisiaj do udziału zaprasza także amatorów biegania, nordic walking i jazdy na rowerach z powiatu świdnickiego!

Organizatorzy zadbali o atrakcyjność trasy. Przebiega ona wokół malowniczo położonych jezior złotnickiego i leśniańskiego. Przeprawa jest zróżnicowana pod względem trudności. Częściowo przebiega drogami asfaltowymi, szutrowymi, ścieżkami leśnymi czy trawiastymi. Uczestnicy będą konkurować w okolicach miejscowości Gryfów Ślaski, Karłowice, Zapusta, Złoty Potok i Wieża.

W pierwszym dniu swoją kondycję będą mogli zaprezentować biegacze podczas IX Biegu Gryfitów, na dwóch dystansach 10 km i 21 km. Na start zaproszeni są również wszystkich miłośników Nordic Walking, trasa liczy 6 km., rozpoczyna się z gryfowskiego rynku i przebiega malowniczymi ścieżkami wzdłuż jeziora Złotnickiego, kończąc metą na bulwarze nad Kwisą.

W drugim dniu do rywalizacji zaproszeni są wszystkich pasjonatów jazdy na rowerze. Mamy do zaoferowania dwie trasy na dystansie 21 km oraz 40 km. Przygotowane trasy Crossu Rowerowego dostarczą zawodnikom niezapomnianych wrażeń sportowych i podwyższą poziom adrenaliny.

Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, przygotowując dla nich w pierwszym dniu biegi, natomiast w drugim dniu wyścig rowerowy. Zmagania stworzone z myślą o najmłodszych są bezpłatne.

W Crossie Gryfitów 2018 uczestniczyć może każdy, kto ma tylko ochotę podjąć rywalizację i aktywnie spędzić swój wolny czas. Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony https://www.czasomierzyk.pl/zapisy oraz będą się odbywać w dniach 2-3 czerwca w biurze zawodów.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, medal i koszulkę. Dla zwycięzców poszczególnych kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe i finansowe!

Informacja organizatora
Zdjęcie gryfów.pl