Strona główna 0_Slider Galeria Świdnicka dla rowerzystów

Galeria Świdnicka dla rowerzystów [FOTO]

0

Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach mają nowe miejsce, gdzie nie tylko bezpiecznie mogą zostawić swoje pojazdy, ale także w razie awarii dokonać małych napraw.

Przed wszystkimi wejściami do Galerii Świdnickiej zostały zamontowane nowe stojaki, do których można pewnie i bezpiecznie przypiąć jednoślady. – Zaobserwowaliśmy spory wzrost ilości klientów docierających rowerem do naszego centrum. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich potrzebom i zamontowaliśmy nowe stojaki, które przede wszystkim są wygodniejsze oraz zapewniają większe bezpieczeństwo. Poza tym, na chwilę obecną do wszystkich stojaków może być przypiętych 40 rowerów jednocześnie – wyjaśnia Kamil Janicki, kierownik ds. marketingu Galerii Świdnickiej.

Do dyspozycji rowerzystów została oddana również stacja naprawcza, w której szybko i łatwo można przygotować rowery do dalszej jazdy. Stacja jest wyposażona w pompkę, różnego rodzaju klucze, śrubokręty, czy specjalne łyżki do opon, które pozwolą na szybką wymianę uszkodzonej dętki, czy założenie nowej opony. Stacja zamontowana jest przy wejściu od strony ulicy Miłego Dnia, tuż przy miejskiej ścieżce rowerowej.  – Zdecydowaliśmy się na montaż stacji właśnie w tym miejscu, ze względu na miejską ścieżkę rowerową, która przebiega po drugiej stronie ulicy. Stacja jest dostępna zarówno dla naszych klientów, jak i dla wszystkich, którzy po Świdnicy poruszają się rowerem – tłumaczy Kamil Janicki. Galeria Świdnicka zaprasza!