Strona główna Wydarzenia Świdnica Dla kogo Świdnicki Gryf? Można zgłaszać najlepszych

Dla kogo Świdnicki Gryf? Można zgłaszać najlepszych

0

W tym roku już po raz 14. wręczane będą prestiżowe wyróżnienia dla świdnickich przedsiębiorców, którzy swoimi działaniami dają przykład innym i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces. Właśnie ruszył nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji nagród gospodarczych.

Gala 13. edycji „Świdnickich Gryfów”

Nagroda „Świdnickiego Gryfa” ma  na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” promowanie produktów wytwarzanych w regionie.

W ubiegłym roku nagrodzone zostały: WAGONY ŚWIDNICA sp. z o.o., którą wyróżniono jako firmę społecznej odpowiedzialności biznesu, KRAUSE sp. z o.o. – za dynamiczny rozwój firmy, WEBER GROUP Michał Siedlecki – za innowacyjność, MAGIC CATERING & IVENT Maciej Mól – jako najlepszy debiut gospodarczy, EXPRES MENU, s.r.o. – jako najlepsza firma transgraniczna. „Sudeckim produktem regionalnym” ogłoszono ślężański olej rzepakowy z PPHU Maszyny i Przetwórstwo Nasion Oleistych Ol’Vita.

21 maja w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2018. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz miasta, laureaci nagrody z ubiegłego roku oraz przedstawiciele organizacji okołobiznesowych.

Nagrody przyznawane będą w kategoriach: Sudecki produkt regionalny, Dynamiczny rozwój firmy, Lider mikroprzedsiębiorczości, Najlepszy debiut gospodarczy.

Rozpoczął się już nabór zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę. Mogą ich dokonać sami przedsiębiorcy lub organizacje okołobiznesowe. Wypełnione ankiety można przesyłać do 31 sierpnia na adres mailowy: [email protected] lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Świdnicy ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica – tłumaczy Magdalena Dzwonkowska ze świdnickiego magistratu.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony swidnickigryf.pl.

/UM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułNie zgłosił się do więzienia i ukradł tablet
Następny artykułŚwidniccy niepełnosprawni organizują pikietę poparcia