Strona główna Sport Siatkówka W II rundzie play-offów gramy z Silesią Volley Mysłowice!

W II rundzie play-offów gramy z Silesią Volley Mysłowice!

0

Siatkarki pierwszej drużyny MKS-u Polonia Świdnica szykują się już do drugiej rundy fazy play-off o awans do I ligi. Po wyeliminowaniu w dwóch spotkaniach TKS-u Tychy, tym razem przyjdzie nam się zmierzyć z Silesią Volley Mysłowice.

Będzie to konfrontacja „jedynki” z „czwórką” po rundzie zasadniczej sezonu 2017/2018. Nasze mistrzynie pokonały ósme po rundzie zasadniczej tyszanki, a czwarta Silesia również w stosunku 2:0 w meczach ograła piątego Sokoła Radzionków. Mysłowiczanki rozpoczęły od wyjazdowej wygranej w wymiarze 3:2, a następnie dopełniły dzieła na własnym parkiecie, zwyciężając 3:0. Rywalizacja w drugiej rundzie fazy play-off toczyć się będzie do trzech wygranych. Rozpoczniemy od dwóch spotkań u siebie, które odbędą się w dniach 21.04 (sobota – godz. 15.00) i 22.04 (niedziela – godz. 17.00). Zapraszamy zatem już w najbliższy weekend do hali na Zawiszowie!

Przypomnijmy, że w rundzie zasadniczej łatwo z Silesią nie było. Co prawda oba spotkania zakończyliśmy wygranymi, ale oba zakończyły się w pięciu setach. To pokazuje, że czeka nas niezwykle ciekawa walka!

Pary II rundy fazy play-off:

MKS Polonia Świdnica (wygrana w I rundzie 2:0 z TKS Tychy) – Silesia Volley Mysłowice (wygrana w I rundzie 2:0 z Sokołem Radzionków)

Olimpia Jawor (wygrana w I rundzie 2:1 z PLKS-em Pszczyna) – Częstochowianka Częstochowa (wygrana w I rundzie 2:1 z Impelem II Wrocław)