Strona główna Sport Piłka nożna Trampkarze Polonii-Stali wciąż niepokonani

Trampkarze Polonii-Stali wciąż niepokonani

0

Trzy mecze i trzy zwycięstwa – takim bilansem mogą pochwalić się piłkarze Polonii-Stali Świdnica z Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy. Zawodnicy trenera Przemysława Malczyka pokonali na wyjeździe 2:1 zespół Łużyc Lubań. Świdniczanie z kompletem 9 punktów są wiceliderami tabeli. Lepszym bilansem goli wyprzedza nas jedynie FC Academy Wrocław.

Jako pierwsi strzelili w tym spotkaniu gospodarze. W 12. minucie do siatki trafił Mikołaj Pietroński i było 1:0 dl Łużyc. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Łukasz Jajko, a w w drugiej połowie decydujące trafienie na 2:1 dla przyjezdnych zanotował Igor Rajca. Już w najbliższą sobotę w naszym następnym spotkaniu podejmiemy na własnym boisku piąty w ligowej stawce Klub Sportowy Polkowice.

Łużyce Lubań – Polonia-Stal Świdnica 1:2 (1:1)

Polonia-Stal: Przyborowski, Zalewski, Dyś, Tragarz, Norkiewicz, Stachurski, Fąfara, Kosakowski, Rajca, Michta, Jajko, Kaczmarczyk, Kaźmierczak, Matuszkiewicz, Mojsa, Sałata, Stankiewicz, Surmaczyński