Strona główna 0_Slider Sklepy i sprawy urzędowe w wielką majówkę

Sklepy i sprawy urzędowe w wielką majówkę

0

Pierwszy tydzień maja z racji świąt państwowych i weekendu to doskonała okazja, aby korzystając z ciepłej i słonecznej pogody spędzić aktywnie czas i odkrywać atrakcje turystyczne regionu, kraju czy też zagranicy. Jeśli jednak na ,,majówkę’’ decydujemy się pozostać w mieście, to powinniśmy wiedzieć, że 1 i 3 maja nie zrobimy większych zakupów, ani też nie załatwimy ważnych spraw urzędowych.


W Świdnicy zamknięta będzie większość punktów handlowych. 1 i 3 maja nie zrobimy zakupów w dużych supermarketach takich jak Tesco, Kaufland, Intermarche, Lidl, Polo Market, Biedronka, Aldi i Delikatesy Centrum. Nieczynna będzie również Galeria Świdnicka. W pozostałe dni – 2,4,5,6 maja, miejsca te będą otwarte w standardowych godzinach pracy.

Jeżeli będziemy chcieli załatwić różnego rodzaju sprawy urzędowe należy wiedzieć, że takie instytucje jak Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Urząd Pracy, Urząd Skarbowy, ZUS, Sąd Okręgowy i Rejonowy oraz Urząd Gminy również nie będą czynne w dniach 1 i 3 maja. W pozostałych dniach, 2 i 4 maja, będą czynne, z wyjątkiem Urzędu Skarbowego, który 4 maja będzie zamknięty.

Marta Bułgajewska
praktyka studencka

Poprzedni artykułMistrzowie parkowania [FOTO]
Następny artykułMiejsce parkingowe na środku ulicy. Absurd? Miasto wyjaśnia