Strona główna 0_Slider Poznaj swoją przyszłą szkołę! Kolejne dni otwarte już w ten weekend

Poznaj swoją przyszłą szkołę! Kolejne dni otwarte już w ten weekend

0

Wkrótce uczniowie staną przed decyzją o wyborze dalszej drogi kształcenia. Co proponują kandydatom świdnickie szkoły średnie? Najlepiej przekonać się na własne oczy. Oprócz spotkań z nauczycielami i uczniami, czy wycieczek po szkołach, zaplanowano różne atrakcje.

Tegoroczne dni otwarte w I Liceum Ogólnokształcącym przyciągnęły tłumy odwiedzających

Już w najbliższą sobotę, 7 kwietnia, od godziny 10 do 13 będzie można poznać od środka II Liceum Ogólnokształcące. Na gimnazjalistów zainteresowanych ofertą tej szkoły czekać będą występy artystyczne, prezentacje pracowni, warsztaty, wystawy i konkursy. Z programem wydarzeń można się zapoznać na stronie II LO.

Także 7 kwietnia odbędzie się dzień otwarty w świdnickim III LO. – Zobacz, co możemy Ci zaoferować. Weź udział konkursie z nagrodami, warsztatach, spotkaniach i pokazach. Porozmawiaj z uczniami, nauczycielami i dyrekcją. Wybierz jedną z klas (humanistyczną z edukacją muzyczną i teatralną, artystyczną lub architektoniczną z grafiką komputerową, przyrodniczą z edukacja sportową, mundurową – policyjną lub wojskową) – zachęcają organizatorzy wydarzenia, które rozpocznie się o godzinie 10 i potrwa do 13.

Swoje podwoje otworzy także Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia. Z ofertą „Ekonomika” będzie można się zapoznać także w sobotę, 7 kwietnia od godz. 10 do 13.

Nieco później, bo dopiero w czwartek, 12 kwietnia, będzie można przyjść na Drzwi Otwarte w Technikum Ortopedycznym przy ulicy Traugutta 7. Potrwają one od godziny 9 do 14.

Z kolei Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika zaprasza wszystkich chętnych na Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 25 kwietnia w godzinach 11.00 – 18.00.

/mn/