Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali podejmują Polonię Trzebnica

Piłkarze Polonii-Stali podejmują Polonię Trzebnica [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica w swoim kolejnym meczu o czwartoligowe punkty podejmują na własnym terenie Polonię Trzebnica. Zapraszamy na relację LIVE, startujemy o godz. 13.00 i przypominamy o częstym odświeżaniu strony.

Startujemy o godz. 13.00.

Rozpoczynamy spotkanie

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Białas, Skowroński, Jagieła, Sowa, Madej, Filipczak, Szuba, Szczygieł, Traczykowski

Skład Polonii Trzebnica: Buchla, Kotyla, Waliszczak, Szefner, Kuczer, Jajko, Olikiewicz, Ulatowski, Czarnecki, Belica, Miazgowski

4′ – znakomita szansa na gola dla gospodarzy. Filipczak minął bramkarza Polonii i z bardzo ostrego kąta uderzył w słupek!

9′ – dośrodkowujemy piłkę w pole karne trzebniczan – górą obrońcy rywali

13′ – szansa dla przeciwników – na nasze szczęście jeden z zawodników Polonii źle złożył się do uderzenia

15′ – z rzutu wolnego strzela Szuba – bez zagrożenia dla trzebnickiej bramki

22′ – ależ mamy pecha, Traczykowski świetnie „objechał” rywali na boku obrony, dorzucił futbolówkę na głowę Szczygła, który obił tylko poprzeczkę!

26′ – zmiana w Polonii Trzebnica – boisko opuszcza Szefner, w jego miejsce Puchała

31′ – groźnie uderza Belica – jeszcze lepiej interweniuje Kot

36′ – mamy jak na razie bardzo dużą przewagę w tym spotkaniu, ale wciąż nie możemy pokonać Karola Buchli

40′ – dwa rzuty rożny dla świdniczan nie dają efektu. W obu przypadkach poradzili sobie obrońcy z Trzebnicy

45′ – Olikiewicz – żółta kartka

koniec pierwszej połowy – 0:0

rozpoczynamy drugą połowę

50′ – Jajko – żółta kartka

51′ – blisko gola R. Miazgowski, jego strzał głową niecelny

53′ – zdaniem arbitra Białas fauluje wychodzącego na czystą pozycję rywala – czerwona kartka i gramy w osłabieniu!

53′ – rywale z rzutu wolnego uderzają w mur

56′ – kontra świdniczan – Filipczak uderza wprost w Buchlę

62′ – przeciwnicy grający z przewagą jednego zawodnika zwietrzyli swoją szansę i przejęli inicjatywę – na razie jednak bez większego zagrożenia dla naszej bramki

66′ – rzut wolny dla świdniczan, piłkę pewnie łapie Buchla

70′ – rzut rożny dla gości – blokujemy uderzenie Ulatowskiego

77′ – obraz gry się nie zmienia – wciąż więcej piłką grają trzebniczanie, ale wciąż wynik się nie zmienia

80′ – niestety piłka trafia do nieupilnowanego Rafała Miazgowskiego i mamy 1:0 dla Polonii Trzebnica!!!

86′ – podwójna zmiana w naszym zespole – boisko opuścili Kozachenko i Filipczak, w ich miejsce Florian i Mazanka

90′ – Szuba z rzutu wolnego nad spojeniem słupka z poprzeczką

koniec meczu – przegrywamy 0:1!