Strona główna Konkursy Piłkarskie emocje w CINEMA3D

Piłkarskie emocje w CINEMA3D [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Sieć kinowa CINEMA3D pokaże wybrane mecze 1/8, ćwierćfinałowe, a także półfinały oraz wielki finał rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA. Oglądanie meczów na wielkim ekranie kinowym gwarantuje niezwykłe przeżycia. Oprócz czysto sportowych emocji jakie z pewnością dostarczą m.in. Leo Messi, Robert Lewandowski, czy Cristiano Ronaldo, sieć zadbała o najwyższą jakość odbioru. Dzięki współpracy z platformą NC+, transmisje wszystkich meczów odbędą się w jakości obrazu High Definition i dźwięku 5.1. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Manchester City musi bardzo szybko otrząsnąć się z tego co się stało w pierwszym meczu ćwierćfinałowym gdzie Liverpool „zdemolował” drużynę Guardioli aż 3 do 0. W meczach pomiędzy tymi drużynami na krajowym podwórku zawsze było wiele bramek i mnóstwo emocji co daje nadzieję na świetne widowisko w rewanżu. Obie drużyny mają także ciężkie mecze derbowe w weekend ale najpewniej myśli zawodników skierowane będą już na wtorkowy rewanż, który do zobaczenia będzie na wielkim ekranie kina Cinema 3D w Świdnicy już 10 kwietnia od 20:30.

Dzień później Juventus Turyn jedzie po honor na Santiago Bernabeu. Po kapitalnym występie Cristiano Ronaldo w pierwszym spotkaniu w Turynie mało kto wierzy, że w tym dwumeczu może dojść do cudu. Wygląda na to, że wędrówka Królewskich po trzecie z rzędu trofeum będzie kontynuowana w półfinale. W piłce jednak wszystko jest możliwe i na pewno Stara Dama jeśli ma odpaść z rozgrywek będzie chciała zrobić to z godnością i w wielkim stylu a kto wie, może dojdzie do jednej z największych niespodzianek tej edycji Ligi Mistrzów. Wszystko okaże się już w środę 11 kwietnia.

Na oba spotkania zapraszamy do Cinema 3D w Świdnicy już od 20:30.

Laureatem konkursu w którym do wygrania było jedno podwójne zaproszenie na wybraną transmisję meczu jest pan Rafał Krawętek. Pan Rafał prawidłowo odpowiedział na pytanie konkursowe ile razy Pep Guardiola wygrał jako trener puchar Ligi Mistrzów – chodziło o dwa zwycięstwa. Gratulujemy!

/artykuł nadesłany/

Poprzedni artykułRuszyła rozbudowa podstawówki na Zawiszowie
Następny artykułStrażacy walczą z wypalaniem traw. 30 interwencji w ten weekend