Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

5

Czego kierowcy nie rozumieją? Trudno zgadnąć. Jak stawiać samochody na parkingu przy ul. Budowlanej w Świdnicy nawet rozrysowano na tabliczce pod znakiem. Mimo to co tydzień napływa cała seria zdjęć właśnie z tego miejsca.

Kierowcy najczęściej zastawiają chodnik, nie dając pieszym praktycznie żadnych szans na bezpieczne przejście z ulicy Budowlanej do placu Grunwaldzkiego. Zdarza się także, że blokują wjazdy na parking. Być może to przejaw desperacji spowodowany permanentnym brakiem miejsc postojowych w tym rejonie. Na zdjęciach nadesłanych przez czytelników są jednak i takie sytuacje, gdy to sami kierowcy dokładają wszelkich starań, by zostawić innym jak najmniej miejsca.

W tym odcinku zdjęcia pochodzą wyłącznie ze Świdnicy.

Aleja Niepodległości:

Ul. Budowlana:

Ul. Różana:

Ul. Budowlana:

Ul. Długa:

Ul. Kotlarska:

Ul. Łokietka:

Ul. Moniuszki:

Ul. Pułaskiego:

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy WYŁĄCZNIE pod adresem [email protected]. Proszę dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie. Jeśli czytelnicy uważają, że podczas parkowania uwiecznionego na zdjęciu zostały złamane przepisy i oczekują ukarania kierowców, mogą zdjęcia i informację o niezgodnym z przepisami parkowaniu zgłosić policji.

/red./