Strona główna Kultura Maluchy zaśpiewają po angielsku

Maluchy zaśpiewają po angielsku

0

Do 30 kwietnia organizatorzy czekają na zgłoszenia do Powiatowego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „Let’s all sing in english”. W przeglądzie mogą wystąpić dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Na wykonawców czekają nagrody i wyróżnienia. Powiatowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Let’s all sing in english” organizowany jest już po raz czwarty przez Fundację „Naszej Szkole” Społecznego Przedszkola „Akademii Przedszkolaka” w Świdnicy. Przegląd zaplanowano 23 maja o godz. 10.00 w auli szkolnej w przedszkolu przy ul. Mickiewicza 1- 3.

Celem konkursu jest prezentacja umiejętności artystycznych najmłodszych, popularyzacja śpiewu jako formy aktywnej, a także integracja dzieci, rodziców i nauczycieli z różnych instytucji przedszkolnych.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Najmłodsi będą prezentowali na scenie utwory w języku angielskim o dowolnej tematyce. Uczestników mogą zgłaszać przedszkola, oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych. Każda z instytucji przygotowuje maksymalnie dwie piosenki – jedną w kategorii wiekowej od 3-4 roku życia i drugą – w kategorii wiekowej od 5 -7 roku życia.

Organizatorzy zachęcają do udziału w konkursie. Zgłoszenia należy składać „Akademii Przedszkolaka” do 30 kwietnia. Na wykonawców czekają nagrody i wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki.

Regulamin wydarzenia znajdziesz TUTAJ.

/oprac. AN/

Poprzedni artykułSamochód spłonął, z policyjnego motocykla nic nie zostało [FOTO/AKTUALIZACJA]
Następny artykułRuszyła rozbudowa podstawówki na Zawiszowie