Strona główna Konkursy Ligę Mistrzów zobacz z Cinema3D

Ligę Mistrzów zobacz z Cinema3D [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Sieć kinowa CINEMA3D pokaże mecze półfinałowe oraz wielki finał rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA. Oglądanie meczów na wielkim ekranie kinowym gwarantuje niezwykłe przeżycia. Oprócz czysto sportowych emocji jakie z pewnością dostarczą m.in. Robert Lewandowski, czy Christiano Ronaldo, sieć zadbała o najwyższą jakość odbioru. Dzięki współpracy z platformą NC+, transmisje wszystkich meczów odbędą się w jakości obrazu High Definition i dźwięku 5.1. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Niespodziewanie to gracze Królewskich na Alianz Arena w Monachium zwyciężyli Bayern i przystąpią do rewanżowego spotkania z bardzo dobrym wynikiem. Bawarczycy na czele z Robertem Lewandowskim na pewno jednak walczyć będą do końca a Juventus Turyn pokazał w Ćwierćfinale, że na Santiago Bernabeu można odrobić straty i wygrać. Czy Real po raz trzeci z rzędu zagra w wielkim finale przekonać się będzie można już 1 maja w Cinema 3D w Świdnicy od 20:30.

Grad bramek oglądaliśmy w Liverpoolu i to właśnie gracze Jurgena Kloppa po pierwszym meczu są jedną nogą w Kijowie. AS Roma jednak już raz dokonała spektakularnego powrotu w tym sezonie odrabiając u siebie wynik 4:1 i eliminując tym samy FC Barcelonę. Czy na Stadio Olimpico znów dojdzie do cudu? Zapraszamy w środę 2 maja o godzinie 20:30.

Laureatem konkursu, w którym do wygrania było jedno podwójne zaproszenie na wybraną transmisję meczu, jest pan Rafał Krzyszkowski. Pan Rafał prawidłowo odpowiedział na pytanie konkursowe: Jak nazywa się popularny hymn drużyny Liverpool FC? Oczywiście chodzi o utwór „You’ll never walk alone”. Gratulujemy!

/Materiały nadesłane/