Strona główna 0_Slider Kto zostanie Gwiazdą Biznesu? Ruszyły zgłoszenia do plebiscytu

Kto zostanie Gwiazdą Biznesu? Ruszyły zgłoszenia do plebiscytu

0

Czwarta edycja Plebiscytu Gospodarczego Gwiazdy Biznesu coraz bliżej. Rozpoczął się nabór zgłoszeń. Do udziału w bezpłatnej rywalizacji w ramach „Gwiazd Biznesu” zaproszone są firmy z terenu całego Dolnego Śląska.

Rywalizacja jest bezpłatna i odbywa się w 5 kategoriach: Mikro Firma, Mała Firma, Średnia Firma, Biznes Odpowiedzialny Społecznie, Samorząd Przyjazny Biznesowi. Wyboru wszystkich laureatów, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli podmiotów gospodarczych i instytucji. Laureaci Plebiscytu otrzymają prestiżowe statuetki.

Organizatorami plebiscytu są: Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Portal www.naszbiznes24.pl. W tym roku Wielka gala finałowa „Gwiazd Biznesu” zaplanowana jest na 27 kwietnia 2018 roku w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Gwiazdą wieczoru będzie Małgorzata Ostrowska. Każdego roku w wydarzeniu uczestniczy ok. 500 gości. Są to osobowości regionu dolnośląskiego: przedsiębiorcy, samorządowcy, ludzie kultury i politycy.

Regulamin, formularze zgłoszeniowe i szczegóły oraz rezerwacja zaproszeń na galę na stronie Gwiazdy Biznesu.

Do udziału w Plebiscycie zgłaszać się mogą podmioty mające siedzibę na terenie Dolnego Śląska lub prowadzące działalność gospodarczą na tym terenie, m.in.: przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje oraz organizacje promujące przedsiębiorców. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 16 kwietnia.

/opr. red./