Strona główna Wydarzenia Jakie nowości w świecie aranżacji wnętrz wybierają w Świdnicy?

Jakie nowości w świecie aranżacji wnętrz wybierają w Świdnicy?

0

Widać bardzo wyraźnie, że mieszkańcy Świdnicy i okolic coraz więcej uwagi poświęcają temu, by mieć stylowe, nowoczesne wnętrza. Wydawać by się mogło, że potrzeba do tego dużych pieniędzy, lecz nie jest to prawda. Bez remontu generalnego i nadwyrężania budżetu domowego można bowiem sprawić, by pomieszczenia prezentowały się niezwykle interesująco i niebanalnie. W jaki sposób? Parawany drewniane znacznie ułatwią sprawę!

O parawanach słów kilka!
Niektórym wydaje się zapewne, że jest to nowoczesny „wynalazek”, jednak to błędna opinia. Okazuje się bowiem, że parawany jako rodzaj ochrony przed dokuczliwymi przeciągami pojawiły się na terenie Chin już w VII wieku. Początkowo tylko najbogatszych było stać na taki zakup, potem jednak dołączyły do nich inne warstwy społeczeństwa. Do Europy zawędrowały one dopiero w XVI wieku, ich popularność rosła bardzo szybko. Potem przez szereg lat jak gdyby o parawanach zapomniano, dziś natomiast przeżywają one swój wielki renesans. Dlaczego tak się dzieje?

Parawan ozdobny jest bowiem idealną metodą na to, by oddzielić  od siebie różne strefy danego pomieszczenia. Sprawdza się chociażby w pokoju rodzeństwa mającego jeden pokój. W dzień mamy bowiem do czynienia z otwartą przestrzenią, zaś wieczorem rodzice rozkładają miedzy łóżkami swoich pociech parawan (zadrukowany rzecz jasna z obu stron, by każda z nich była jednakowo usatysfakcjonowana widokiem, jaki ma przed sobą). Tego typu składany mebel to też dobre rozwiązania w przestrzeniach loftowych, w których jednak wypadałoby nieco oddzielić od siebie różne strefy. Gdy pragniemy odseparować od reszty pokoju kącik, w którym śpimy, pracujemy albo też się przebieramy – nie ma lepszego rozwiązania!

Coraz większa popularność parawanów!
Modeli z miesiąca na miesiąc przybywa, reprezentują one różne style i utrzymane są w różnej kolorystyce, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie dokładnie taki model, który w stu procentach odpowiada jego wyobrażeniom o pięknie. Warto zajrzeć na www.fototap.pl/parawany i wybrać dla siebie egzemplarz idealny!

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułTu miały trafić maluchy ze żłobka. Budynek został zalany [Aktualizacja]
Następny artykułDni Żarowa z Markiem Sierockim, zespołami Happysad i Video