Strona główna 0_Slider Filmowe emocje w CINEMA3D

Filmowe emocje w CINEMA3D [KONKURS]

0

Jak co miesiąc zapraszamy naszych czytelników do konkursu, w którym stawką jest 10 biletów na dowolne seanse w świdnickim kinie CINEMA3D. Kto chętny?

Francuskie komedie zdobywają serca widzów na całym świecie. Do tych szczególnie udanych należy chociażby „Taxi” z 1998 roku w reżyserii Gérarda Pirèsa i według scenariusza Luca Bessona, jednego z najpopularniejszych twórców kina. Od tego czasu ta świetnie przyjęta komedia ze słynnym białym peugeotem doczekała się już kilku kontynuacji. Przed nami kolejna odsłona, tym razem „Taxi 5”. Premiera w Polsce już 4 maja.

To właśnie z tą znaną francuską komedią akcji związany będzie nasz kolejny kinowy konkurs. Do wygrania aż 10 biletów do Cinema3D w Świdnicy. Aby zdobyć zaproszenia należy przysłać na adres [email protected] maila z odpowiedzią na pytanie: Do których filmów z kultowej serii „Taxi” (włącznie z premierą) scenariusz napisał Luc Besson? Oprócz odpowiedzi mail powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z konkursem. Na odpowiedzi czekamy do 7 maja do południa. Rozstrzygnięcie nastąpi tego dnia i zostanie opublikowane na portalu w sekcji konkursy. Laureaci zostaną poinformowani o zwycięstwie telefonicznie. Powodzenia!

/red./