Strona główna Sport Piłka ręczna Szczypiorniści z SP 105 mistrzami strefy

Szczypiorniści z SP 105 mistrzami strefy

0

Po mistrzostwie strefy wałbrzyskiej wywalczonym przez ZSB-E, taki sam tytuł powędrował na konto młodszych piłkarzy ręcznych ze Świdnicy. W rywalizacji szkół podstawowych w piłce ręcznej równych sobie nie miała Szkoła Podstawowa nr 105!

Wygrane 17:7 z Bystrzycą Kłodzką i 14:12 z Ziębicami podczas turnieju strefowego, który w poniedziałek, 19 marca odbył się w hali przy SP 105 dały przepustkę do finału dolnośląskiego. Zawody z udziałem czterech najlepszych drużyn regionu zaplanowano na 11 kwietnia. Drużynę piłkarzy ręcznych SP 105 tworzą zawodnicy trenujący na co dzień w klubie ŚKPR Świdnica. Nauczycielem jest Krzysztof Terebun. SP 105, a wcześniej Gimnazjum nr 3 od wielu lat współpracuje z ŚKPR-em, regularnie tworząc klasy z profilem piłki ręcznej.

Skład SP 105: Paweł Karpiński, Norbert Mirga – Jakub Kalousek, Bober, Aleksander Zelek, Jakub Stadnik, Kacper Kaczmarek, Aleksander Kuprin, Bartłomiej Gołembiowski, Miłosz Krawczyk, Krystian Nowakowski, Łukasz Szporko, Wiktor Szymanowski, Hubert Barcik, Mateusz Majczak, Szymon Miśkiewicz.

/ŚKPR/

Poprzedni artykułNauczą kobiety samoobrony. Ruszają zapisy
Następny artykułWojownicy powalczą o medale i dla Cendrowskiego!