Strona główna Wydarzenia Świdnica Świdnicka firma partnerem prestiżowego spotkania

Świdnicka firma partnerem prestiżowego spotkania

0

Chcą promować Świdnicę i myśl techniczną świdnickich inżynierów. Firma IGOPAK znalazła się w gronie partnerów jednego z największych w Europie spotkań zakupowych branży automotiv. Udział zgłosiło już 300 przedsiębiorców.

-Automotive CEE Day to jedno z najważniejszych spotkań B2B w Europie Środkowo-Wschodniej. Głównym atutem tego wydarzenia, docenianym przez uczestników dotychczasowych edycji, jest unikatowa interaktywna platforma umawiania spotkań B2B pomiędzy zainteresowanymi firmami. Dzięki temu uczestnicy samodzielnie kształtują swój harmonogram spotkań, precyzyjnie dobierając partnerów do rozmów. Podobnie jak w poprzedniej edycji potencjalni inwestorzy zagraniczni będą mogli nie tylko spotkać się z dostawcami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, ale także uzyskać informację o możliwościach inwestycyjnych w naszym kraju i ofercie SSE INVEST-PARK oraz regionu Opolszczyzny – czytamy na stronie organizatora. Spotkanie ma już piątą edycję. Rozpocznie się 22 marca w opolskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym.

-Firma IGOPAK jest jednym z siedmiu partnerów tego wydarzenia. Imprezie tej oprócz instytucji finansowych i firm oferujących rozwiązania skierowane dla branży Automotive, patronują Jetro i Camera di Commercio e dell Industria Italiana in Polonia. Dzięki takim wydarzeniom nasza firma ma możliwość promowania naszej polskiej “świdnickiej” myśli technicznej wśród partnerów z całej Europy jak również nawiązywać coraz lepsze kontakty z firmami z Japonii. Myślę, że jest to kolejny krok rozwoju naszej firmy – podkreśla prezes Grzegorz Rośkowicz.

/opr. red./