Strona główna Konkursy Spektakl „Ostra jazda” w Świdnicy

Spektakl „Ostra jazda” w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Komedia kanadyjskiego dramatopisarza Norma Fostera już 7 kwietnia na scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury. W spektaklu w wykonaniu aktorów Teatru Komedii z Warszawy nie zabraknie śmiesznych sytuacji i zabawy aż do łez. Dla naszych Czytelników mieliśmy trzy podwójne zaproszenia.

Na deskach świdnickiego Teatru Miejskiego spektakl „Ostra jazda” w reżyserii Mirosława Połatyńskiego zaplanowany został 7 kwietnia o godz. 18.00. Wystąpią w nim aktorzy warszawskiego Teatru Komedii.

„Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach…ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez”.

W obsadzie znaleźli się – Marta Wierzbicka, Magdalena Wójcik, Mirosław Baka, Jan Jankowski i Przemysław Sadowski. Spektakl dla widzów od 18 roku życia, Przedstawienie trwa 2 godz. 10 min. Cena wstępu – 80 zł (parter) i 60 zł (balkon). Bilety można kupić TUTAJ.

Rozwiązanie konkursu

Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na spektakl  „Ostra jazda” w Świdnicy, które można było wygrać w naszym konkursie. W wiadomości należało odpowiedzieć na pytanie – jak nazywa się reżyser spektaklu „Ostra jazda” z repertuaru warszawskiego Teatru Komedia? Odpowiedź brzmi – Mirosław Połatyński. Bilety otrzymali –Konrad Kwaśniewski, Grażyna Nawrot i Anna Biernat. Gratulujemy!

Poprzedni artykułZlekceważyła światła
Następny artykułNie żyje profesor Leszek Stefański