Strona główna Konkursy Spektakl „Ostra jazda” w Świdnicy

Spektakl „Ostra jazda” w Świdnicy [KONKURS]

0

Komedia kanadyjskiego dramatopisarza Norma Fostera już 7 kwietnia na scenie Świdnickiego Ośrodka Kultury. W spektaklu w wykonaniu aktorów Teatru Komedii z Warszawy nie zabraknie śmiesznych sytuacji i zabawy aż do łez. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia.

Na deskach świdnickiego Teatru Miejskiego spektakl „Ostra jazda” w reżyserii Mirosława Połatyńskego zaplanowany został 7 kwietnia o godz. 18.00. Wystąpią w nim aktorzy warszawskiego Teatru Komedii.

„Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach…ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez”.

W obsadzie znaleźli się – Marta Wierzbicka, Magdalena Wójcik, Mirosław Baka, Jan Jankowski i Przemysław Sadowski. Spektakl dla widzów od 18 roku życia, Przedstawienie trwa 2 godz. 10 min. Cena wstępu – 80 zł (parter) i 60 zł (balkon). Bilety można kupić TUTAJ.

Wygraj bilety!

Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na spektakl  „Ostra jazda” w Świdnicy, które można wygrać w naszym konkursie. Wystarczy do jutra 20 marca przesłać do nas e-maila zatytułowany „Spektakl” na adres [email protected] W wiadomości należy odpowiedzieć na pytanie – jak nazywa się reżyser spektaklu „Ostra jazda” z repertuaru warszawskiego Teatru Komedia? E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej.

/materiały organizatora/

Poprzedni artykułKtóry zawód wybrać? Młodzież spotka się z doradcami
Następny artykułWoda miała być droższa, a nie jest