Strona główna Wydarzenia Pożyczka szybka i prosta

Pożyczka szybka i prosta

0

Jeżeli nagle potrzebujesz gotówki na nieplanowane wydarzenie, dobrym rozwiązaniem może okazać się szybka pożyczka bez zaświadczeń. W 15 minut na Twoim koncie znajdzie się od 100 do nawet 25 000 zł!

Duży wybór
Wystarczy, że wejdziesz na stronę http://teraz-pozyczka.pl/, wypełnisz jeden wniosek – co zajmie Ci do góra 5 minut z szukaniem okularów włącznie – a już po chwili aż 32 firmy pożyczkowe będą go analizować! Otrzymując odpowiedź od tak wielu firm, udzielających kredytów pozabankowych, w jednym miejscu i czasie nie tylko zwiększasz szanse na otrzymanie pożyczki, ale możesz wybrać najlepsze dla siebie warunki.

Bez skomplikowanych procedur
Procedury bankowe, związane z przyznawaniem kredytów są skomplikowane, wiele dokumentów posiada najważniejsze informacje napisane drobnym drukiem i informacje uzyskiwane w kolejnych okienkach, są bardziej reklamowe, niż rzetelne. Czyli wszystko wygląda pięknie, za to trwa bardzo długo. W dodatku w finale może nas czekać odmowa, czyli nie tylko straciliśmy czas, ale nasz problem nie został rozwiązany. Na szczęście istnieje możliwość skorzystania z pożyczki pozabankowej, a idealny wydaje się wariant, kiedy możemy od razu porównać oferty wielu firm i wybrać dla siebie najlepszą.

Poznaj zasady, czytaj uważnie
To co zawsze jest istotne dla pożyczkobiorców, to zasady udzielenia pożyczki. Powinny być jasne, klarowne i uczciwe. Szybka pożyczka zapewnia nie tylko szybki dostęp do kilkudziesięciu pożyczek na raz, ale i zapewnia fachowe porady i wskazówki, które ułatwią nam ostateczną decyzję. To, o czym musimy pamiętać, to o przeczytaniu umowy pożyczkowej w całości i bez pośpiechu. Jeżeli nie rozumiesz pewnych zapisów, to nie znaczy że coś z Tobą jest nie tak – być może jakieś zdanie zostało nie do końca szczęśliwie sformułowane. Po prostu skorzystaj z przysługującego Ci prawa i  zapytaj pożyczkodawcę o wyjaśnienie swoich wątpliwości, a on na pewno to zrobi. Online takie rozmowy trwają krótko, a dostęp do informacji to zaledwie jedno kliknięcie!

Minimum formalności
Dla większości z nas, aby otrzymać wsparcie finansowe na stronie teraz-pozyczka.pl wystarczy dowód osobisty, posiadanie konta w banku oraz numer telefonu komórkowego. Zaledwie tyle dzieli Cię od momentu, gdy Twój wniosek zostanie rozpatrzony przez kilkudziesięciu pożyczkodawców. Szczegóły całej procedury znajdziesz w czytelnie napisanym regulaminie.

Terminowa spłata bez dodatkowych kosztów
Pożyczkodawcy współpracujący z teraz-pozyczka.pl starają się rzetelnie przedstawić klientowi wszystkie warunki pożyczki, w tym kosztów jakie będzie musiał ponieść pożyczkobiorca w przypadku zaciągnięcia zobowiązania. Partnerzy teraz-pozyczka.pl przedstawiają przed podpisaniem umowy całkowity koszt pożyczki, czyli: wszystkie koszty plus kwota pożyczki.

Ważną informacją w każdej takiej umowie jest również koszt windykacji na jaką może narazić się klient, jeżeli nie będzie spłacał pożyczki terminowo. Pamiętaj jednak, że tzw. koszty dodatkowe mogą być naliczane jedynie w momencie nieterminowej spłaty! Jeżeli dobrze wybierzesz pożyczkę na miarę swoich potrzeb i możliwości, ta opcja nie będzie Ciebie dotyczyć.

Partner udzielający pożyczki zawsze sprawdza przed podjęciem decyzji zdolność spłaty zaciąganego zobowiązania przez pożyczkobiorcę. Dokonuje tego na podstawie informacji przesłanych we wniosku oraz tych, które widnieją na nasz temat w bazach danych dłużników.

Co to są bazy dłużników
Bazy dłużników to źródła, w których znajdują się szczegółowe informacje na temat naszej rzetelności i wiarygodności jako kredytobiorców. Znajdują się w nich osoby, które nie spłacały kredytowych rat, przekraczały limity debetowe czy w ogóle przestały spłacać. W Polsce bazy dłużników funkcjonują jako BIK (Biuro Informacji Kredytowej), KRD (Krajowy Rejestr Długów), InfoMonitor i ERIF (Europejski Rejestr Informacji Finansowej). W BIK jest każdy, kto kiedykolwiek zaciągnął jakikolwiek kredyt, miał kartę kredytową czy limit w banku. W BIK znajdziemy i pozytywne, i negatywne informacje na temat naszych spłat. Dane o nierzetelnym kredytobiorcy przechowywane są BIK przez dziesięć lat, więc nie spłacając kredytów możemy przez wiele lat mieć problem nawet z zakupem czegokolwiek na raty. Biuro Informacji Kredytowej jest instytucją bankową i tylko banki wpisują tam informacje na nasz temat. Z kolei do pozostałych baz wpisać nas mogą wszyscy – samorządy, firmy prywatne i windykacyjne, a nawet gazownie i przedsiębiorstwa energetyczne oraz osoby fizyczne.

Po pierwsze odpowiedzialność
Na stronie teraz-pozyczka.pl uzyskasz fachowe porady, jak pożyczać odpowiedzialnie. Uchronią Cię one przed typowymi pułapkami, w jakie wpadają wszyscy konsumenci. Dlatego, rozważając szybką pożyczkę warto skorzystać z opcji, która nie tylko umożliwia otrzymanie wsparcia finansowego, ale chroni przed przykrymi niespodziankami.

Teraz-pozyczka.pl zwraca uwagę, że klient sam powinien ocenić czy zaciągnięcie pożyczki nie spowoduje kłopotów. Przeciążanie budżetu domowego pożyczkami, czy spłacanie jednych drugimi mogą doprowadzić do tzw. spirali długów. Na szczęście z odpowiedzialnymi partnerami w teraz-pozyczka.pl taki wariant ci nie grozi, zwłaszcza kiedy zastosujesz się wskazówek. Pożyczkodawcy współpracujący z teraz-pozyczka.pl starają się rzetelnie przedstawić klientowi wszystkie warunki pożyczki, zwłaszcza wszelkich kosztów jakie będzie musiał ponieść pożyczkobiorca.

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułMuzyczna odsłona świdnickiego Salonu Poezji
Następny artykułSklep odzieżowy „Gracja” z nową ofertą