Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali walczą o punkty w Wołowie!

Piłkarze Polonii-Stali walczą o punkty w Wołowie! [RELACJA LIVE]

1

Po ubiegłotygodniowej porażce z Bielawianką Bielawa, przed piłkarzami Polonii-Stali Świdnica kolejna szansa na ligowe punkty. Dziś mierzymy się na wyjeździe z drużyną MKP Wołów. Zapraszamy na relację live z tego pojedynku, startujemy o godz. 15.00, przypominamy o częstym odświeżaniu strony!

Trwa rozgrzewka, do rozpoczęcia meczu około 10 minut.

Rozpoczynamy spotkanie

W składzie dziś kilka zmian spowodowanych chorobami i pauzami za kartki

Skład: B. Kot, Kozachenko, Wilk, Białas, Ł. Kot, Sowa, Madej, Szuba, Jagieła, Traczykowski, Tragarz

5′ – pierwszy celny strzał na bramkę oddają rywale, pewnie interweniuje jednak Kot

7′ – Szuba dorzuca piłkę z rzutu wolnego z lewej strony boiska, ze sporymi problemami, ale skutecznie broni bramkarz

9′ – w odpowiedzi uderzenie z rzutu wolnego gospodarzy – piłkę dobrze piąstkuje nasz golkiper

12′ – bardzo groźne uderzenie z dystansu Tragarza – bramkarz tylko obserwował lot piłki, lecz ta przeleciała niestety obok prawego słupka bramki MKP

15′ – 1:0 dla Polonii-Stali, piłka spada na 16. metr, gdzie pięknym wolejem popisuje się Wojciech Szuba! Prowadzimy w Wołowie 1:0!!!

20′ – świdniczanie „poczuli krew” i suną z kolejnymi akcjami, Szuba uderzył przed momentem niecelnie

27′ – kolejne uderzenia Szuby zza pola karnego – piłka mija światło bramki

31′ – groźnie przedzierał się Traczykowski i był raczej faulowany, sędzia był jednak innego zdania. W kontrze strzał przeciwników obroniony przez Kota

35′ – składna akcja drużyny MKP, ostatnie podanie było jednak niedokładne i do akcji wkroczył Kot

38′ – wrzutka piłkarza MKP w nasze pole karne, najwyżej w górę wyskakuje Kot i chwyta futbolówkę

39′ – w kontrze świdniczanie, kończy się niestety tylko na zagrożeniu i wrzucie z autu

42′ – efektowne rozegranie rzutu rożnego, Ł. Kot kończył akcję głową, lecz świetnie spisał się bramkarz miejscowych!

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0

rozpoczynamy drugą połowę bez zmiany w składzie

46′ – Tragarz wychodzi oko w oko z bramkarzem, górą golkiper MKP

48′ – na dwa razy ale skutecznie… Pierwsze uderzenie Wojciecha Sowy z okolicy 25. metra zostało zablokowane, ale jego poprawka zakończyła się sukcesem! Piłka wpada w same „widły” – prowadzimy 2:0!!!

49′ – bardzo blisko kontaktowego gola rywale, piłka przelatuje obok bramki Kota!

56′ – druga niezła szansa gospodarzy na łapanie kontaktu – piłka spadła na górną siatkę bramki

60′ – mieliśmy teraz sporo szczęścia, zawodnik MKP wbiegł między dwóch naszych obrońców i zdołał oddać strzał – na szczęście niecelny!

66′ – bardzo daleki wrzut z autu drużyny MKP – rywale kończą niecelnym strzałem z bliskiej odległości. Było groźnie…

70′ – fatalne wyprowadzenie piłki rywali, piłka trafia do Tragarza, który delikatnym, ale niezwykle mierzonym strzałem pokonuje w sytuacji sam na sam bramkarza MKP. Wygrywamy już 3:0!!!

71′ – Matwiejko zastępuje Jagiełę

76′ – gospodarze nie rezygnują z walki, starając się chociaż o honorowe trafienie

78′ – Mazanka zastępuje Kozachenkę

82′ – uderzenie rywali zablokowane, piłkę łapie Kot

84′ – boisko opuszcza strzelec trzeciego gola Szymon Tragarz, w jego miejsce po raz pierwszy od czasu grudniowej kontuzji Robert Myrta!

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – sędzia dolicza 3 minuty

90+ – Szuba dogrywa do Ł. Kota, ten wykłada Myrcie i mamy 4:0!!!

koniec meczu – wygrywamy 4:0!

Poprzedni artykułŚwiebodzice o krok od lotniska?