Strona główna Konkursy Kto pojedzie na rajd?

Kto pojedzie na rajd? [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Podziemna trasa turystyczna w Złotym Stoku i Paczków są celem trzydziestego  Rajdu Książęcego. Do udziału zaprasza Lokalna Organizacja Turystyczna Księstwo Świdnicko-Jaworskie.

Wyjazd zaplanowano o godzinie 7.00 24 marca 2018 roku z placu św. Małgorzaty w Świdnicy, powrót tego samego dnia ok. 18.00. Program obejmuje zwiedzanie z przewodnikiem Podziemnej Trasy Turystycznej w Złotym Stoku, w której skład wchodzą: Sztolnia Gertruda (część muzealna), Chodnik Śmierci, spotkanie z Gnomem w chodniku Śmierci oraz jedyny w Polsce podziemny wodospad w Sztolni Czarnej; przejazd podziemną kolejką, wystawa minerałów, izba pamięci. W Paczkowie uczestnicy rajdu wezmą udział w wizycie w unikatowym Muzeum Gazownictwa i pospacerują po urokliwym rynku z zachowanym renesansowym ratuszem, miejskimi basztami i bramami oraz murami obronnymi. Koszt wyjazdu to 59 złotych na osobę, który obejmuje przejazd autokarem, usługa przewodnicka, ubezpieczenie, bilety wstępu.

Zapisy: Informacja Turystyczna w Świdnicy, ul. Wewnętrzna 2, Tel: 74 852 02 90, e-mail: [email protected] Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisów.

Konkurs ogłoszony na portalu Swidnica24.pl wygrywa Joanna Szymkowiak. Gratulujemy!