Strona główna 0_Slider Dzień Kobiet z Centrum Urody „JUSTYNA”

Dzień Kobiet z Centrum Urody „JUSTYNA” [KONKURS]

0

Już za kilka dni panie będą miały swoje święto. Z tej okazji wraz z Centrum Urody Justyna przygotowaliśmy konkurs, w którym na nasze Czytelniczki czekają atrakcyjne nagrody.

Modelowanie sylwetki. Zabiegi łączone i walka z cellulitem.

Pragniesz skutecznie wymodelować, wyszczuplić sylwetkę oraz zredukować cellulit? Zapraszamy do Centrum Urody Justyna w Świdnicy Rynek 5 – tylko u nas w Świdnicy zapewniamy szeroką ofertę zabiegów łączonych:

  • LPG Endermologie
  • Venus Legacy
  • Karboksyterapia
  • Scizer
  • Lipoliza iniekcyjna

Nasi specjaliści podczas bezpłatnej konsultacji indywidualnie opracują program zabiegów, który sprosta Twoim potrzebom.

Co to jest LPG Endermologie?

Nowoczesne urządzenie Endermolab wykorzystuje ekskluzywną technologię Endermologie, która pomaga wymodelować sylwetkę, zwalczyć cellulit, ujędrnić i wygładzić sylwetkę. Urządzenie Endermolab dysponuje również głowicą do zabiegów na twarz i szyję. Zabieg Endermolift zapewnia rozświetlenie, wypełnienie, ujędrnienie oraz znaczną likwidację drugiego podbródka.

Co to jest Venus Legacy?

Urządzenie Venus Legacy wykorzystuje technologię wielobiegunowych fal radiowych oraz metodę pulsacyjnego pola magnetycznego – dzięki czemu uzyskujemy zwiększenie elastyczności skóry twarzy i ciała oraz zwalczamy cellulit.

Co to jest karboksyterapia?

Karboksyterapia to jedna z najskuteczniejszych, a zarazem najbezpieczniejszych metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Polega na iniekcjach medycznego dwutlenku węgla, co wpływa na likwidację cellulitu, rozstępów, cieni pod oczami, redukuje zmarszczki, poprawia wiotkość skóry.

Do zabiegów stosujemy nowoczesne urządzenie JULIE, które samodzielne dobiera parametry zabiegowe. Posiada innowacyjny mechanizm podwójnego podgrzewania CO2, który znacząco zmniejsza odczucia bólowe podczas zabiegu.

Co to jest Scizer?

Jeżeli marzysz o pozbyciu się nadmiernej tkanki tłuszczowej w talii, udach i biodrach, a nie chcesz zdecydować się na liposukcję – ten zabieg jest dla Ciebie. Urządzenie wykorzystuje najnowocześniejszą, zaawansowaną technologię wysoko energetycznej fali ultradźwiękowej (HIFU). Zastosowanie rewolucyjnej głowicy o większej mocy wraz z chłodzeniem daje niesamowite efekty zabiegowe.

Co to jest Lipoliza Iniekcyjna?

Lipoliza jest nowoczesną metodą medycyny estetycznej, której zadaniem jest nieoperacyjne usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej w określonych okolicach ciała. Podstawą zabiegów jest wstrzykiwanie za pomocą cienkiej igły roztworu lipolitycznego w tkankę tłuszczową.

W miejscu wstrzyknięcia powstaje zamierzony i kontrolowany lekki stan zapalny  tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe następnie pękają, a uwolniony z nich tłuszcz jest naturalnie wydalany z organizmu. Zabieg wykonuje dr Aleksandra Kulczycka.

Wszystkie opisane zabiegi wykonywane są na światowej jakości urządzeniach przez doświadczonych kosmetologów. Więcej informacji dotyczących opisanych zabiegów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.perfumeriajustyna.pl oraz na facebooku: „Centrum Urody Justyna Świdnica” oraz podczas bezpłatnych konsultacji.

Rejestracja: Centrum Urody Justyna, Świdnica, Rynek 5; tel 748 52 12 97

Aby zdobyć jedną z trzech nagród ufundowanych przez Centrum Urody Justyna, należy wysłać na adres [email protected] wiadomość zatytułowaną „Justyna” z poprawną odpowiedzią na pytanie: jak nazywa się urządzenie stanowiące alternatywę dla zabiegu liposukcji, pomagające pozbyć się tkanki tłuszczowej z talii, ud i bioder? Email musi zawierać także imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie, kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby konkursu. Do wygrania:

  • zabieg pielęgnacyjny na twarz,
  • manicure japoński,
  • henna z regulacją i parafina na dłonie.

Na odpowiedzi czekamy do 07 marca, rozstrzygnięcie nastąpi w dniu święta kobiet, tj. 08 marca. Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie. Powodzenia!!!

/red./

Poprzedni artykułMamy kolejny medal bokserskich Mistrzostw Polski!
Następny artykułMistrzowie parkowania [FOTO/VIDEO]