Strona główna 0_Slider Ceniu stracił opiekuna. Czy los się do niego uśmiechnie?

Ceniu stracił opiekuna. Czy los się do niego uśmiechnie? [Aktualizacja]

0

Aktualizacja 13.03.2018: Ceniu został adoptowany w ubiegłym tygodniu.

Nagle stracił wszystko, co znał. Odszedł ukochany właściciel, a kolejny opiekun nie był fizycznie w stanie się nim zająć. Cieniu trafił do świdnickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i mimo smutnego losu, nadal jest radosnym i przyjacielskim psem. Czy uda mu się znaleźć nowy, troskliwy dom?

Psiak trafił do świdnickiego schroniska 30 stycznia na prośbę Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. – Jego właściciel niestety odszedł, a pies trafił pod opiekę osoby, która nie miała fizycznej możliwości się nim zająć. Stracił wszystko, co znał, ale mimo to jest radosnym psem – opisują historię psiaka pracownicy instytucji.

Ceniu jest psem ułożonym. – Nie ekscytuje się nadmiernie, nie skacze, jest łagodny i potrafi się wyciszyć, a przy tym nie traci na pogodzie ducha. Na widok człowiek macha ogonkiem. Przy zapinaniu na smycz wykazuje dozę cierpliwości, choć ekscytacja w pewnym momencie bierze górę. Uwielbia wychodzić na spacery i kocha węszyć – przedstawiają charakter zwierzaka pracownicy schroniska.

Psiak zachowuje czystość i nie niszczy w domu. – Ceniu może zamieszkać w domu z dziećmi. Toleruje inne psy, ale zaczepiony może się bronić. Koty ignoruje i nie wchodzi z nimi w żadne interakcje – dodają.

Kontakt w sprawie adopcji znajdziesz TUTAJ.

/oprac. AN/
/materiały Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułOłówek Pawła: Dzień Kobiet
Następny artykułPrezentujemy młodziczki MKS-u Polonia Świdnica! [FOTO]