Strona główna 0_Slider Niewielki Bakuś do przygarnięcia

Niewielki Bakuś do przygarnięcia [Aktualizacja]

0

Aktualizacja 13.03.2018: Bakuś został adoptowany w miniony weekend.

Uwielbiający wylegiwać się na kocyku niewielki i uroczy Bakuś szuka nowego domu. Pociesznego i lubiącego głaskanie zwierzaka można adoptować w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy.

Bakuś przebywa w świdnickim schronisku od 27 stycznia. – Jest typowym psim kanapowcem. W naszym schroniskowym boksie nie odstępuje na krok swojego kocyka, na którym wykłada się i domaga głaskania. Wobec człowieka jest delikatny i uległy – opisują zwierzaka pracownicy instytucji.

Psiak jest pociesznym i wesołym stworzeniem. – Lubi spacery. Jest bardzo łagodny. Oazą spokoju nie jest, ale demonem również nie. Ma idealnie wyważony i opanowany charakter – tłumaczą.

Bakuś zachowuje czystość i nie niszczy, gdy pozostaje sam w domu. Akceptuje psy i koty. – Polecamy go do domu z dziećmi, które uszanują jego przestrzeń i mają kontakt z psem, który nie polega na szarpaniu, podszczypywaniu i głaskaniu wbrew woli zwierzaka. Bakuś jest tak uległy, że zniesie wszystko, ale z pewnością nie będzie to dla niego dobre i może się wycofać – dodają.

Kontakt do schroniska znajdziesz TUTAJ.

/Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Kliczkowska
Następny artykułKlocki pomagają w nauce programowania