Strona główna Sport Piłka nożna Deklasacja w meczu juniorów młodszych Polonii-Stali Świdnica

Deklasacja w meczu juniorów młodszych Polonii-Stali Świdnica

0

Po trzech udanych meczach sparingowych (2 zwycięstwa i remis) można było oczekiwać kolejnego dobrego występu ekipy Polonii-Stali Świdnica z Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych, ale chyba nikt nie liczył na taki festiwal goli, jaki zafundowali nam biało-zieloni. Świdniczanie rozbili na wyjeździe przedstawiciela Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych – Zjednoczonych Żarów aż 19:1.

Grano w sumie trzy tercje, każda po 30 minut. Podopieczni trenera Michała Oleszczyka posiadali zdecydowaną przewagę przez pełen dystans 90 minut i grali na pełnym zaangażowaniu. Skonstruowali wiele efektownych akcji i „byli głodni gry”. To przełożyło się na bardzo wysoki wynik. Wynik spotkania otworzył Angielos Daras. Pierwsza tercja skończyła się ostatecznie wynikiem 4:0 po trafieniach Eryka Ciuby i dwóch akcjach wykończonych przez Jakuba Cioska. Ten ostatni zakończył pojedynek z czterema golami, podobnie jak Dominik Sawa i Mateusz Śmietana. Na listę strzelców wpisali się ponadto: Rafał Rząsa, Michał Madziała, Marcel Żukowski, Sebastian Sieradzki i Dawid Reif.

Zjednoczeni Żarów (OJM) – Polonia-Stal Świdnica (LDJM) 1:19 (0:4, 1:9)

Polonia-Stal: Lepak-Przybyłowicz, Sieradzki, Kopycki, Reif, Dereń, Podolak, Ciosek, Daras, Ciuba, Stachurski, Madziała, Rząsa, Żukowski, Sawa, Śmietana