Strona główna Sport Piłka nożna Poloniści znów błysnęli formą

Poloniści znów błysnęli formą

0
Kolejne cenne doświadczenie zebrali w ostatnim czasie piłkarze MKS-u Polonia-Stal Świdnica trenowani przez Ryszarda Tyndla i Andrieja Kozachenko. W trakcie ostatnich dwóch weekendów biało-zieloni wystąpili w turnieju zorganizowanym przez AP 13 w Żarowie, a także uczestniczyli w Dzierżoniowie w charytatywnych zmaganiach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
 
W obu turniejach młodzi świdniczanie z Akademii Młodego Polonisty pokazali się z bardzo dobrej strony. W pierwszym z turniejów zajęli trzecie oraz piąte miejsce, a w ostatnią sobotę, 13 stycznia nasze drużyny zaliczyły dziesięć zwycięstw oraz po jednym remisie i porażce.
Turniej AP13:
Polonia-Stal I – AKS II Strzegom 3:0 (Bosch, Głogiewicz, Monica)
Polonia-Stal I – Champions Nowa Ruda 2:1 (Bosch, Stasiak)
Polonia-Stal I – AP I 13 0:1
Polonia-Stal I – Lechia Dzierżoniów 4:0 (Złotkiewicz 2, Bosch, Monica)
Polonia-Stal II – AP II 13 0:2 (Dudek 2)
Polonia-Stal II – Siódemka Bielawa 0:2
Polonia-Stal II – Olympic Wrocław 1:4 (Walczak)
Polonia-Stal II – AKS I Strzegom 1:1 (Walczak)
Półfinał:
Polonia-Stal I – Olympic Wrocław 1:2 (Złotkiewicz)
Mecz o 5. miejsce:
Polonia-Stal II – Champions Nowa Ruda 2:1 (Dudek 2)
Mecz o 3. miejsce:
Polonia-Stal I – Siódemka Bielawa 1:0 (Monica)
Polonia-Stal I: Głogiewicz, Bosch, Stasiak, Kopeć, Ożóg, Złotkiewicz, Kiliszewska, Wiśniewski, Monica.
Polonia-Stal II: Dudek, Holband, Walczak, Marszałek, Kędroń, Suszycki, Cisek, Krawczyk, Dąbrowski.
Turniej WOŚP:
Polonia-Stal I – Lechia I Dzierżoniów 3:2 (Monica, Stasiak, Ożóg)
Polonia-Stal I – Spółdzielnia I Dzierżoniów 5:0 (Monica 2, Ożóg 2, Stasiak)
Polonia-Stal I – Lechia Dzierżoniów (sekcja dziewczynek) 5:3 (Monica 3, Głogiewicz 2)
Polonia-Stal I – Lechia I Dzierżoniów 1:2 (Głogiewicz)
Polonia-Stal I – Spółdzielnia I Dzierżoniów 3:0 (Monica 2, Ożóg)
Polonia-Stal I – Lechia Dzierżoniów (sekcja dziewczynek) 2:1 (Ożóg, Monica)
Polonia-Stal II – Piławianka Piława Górna 5:2 (Dudek 2, Krawczyk, Walczak, F. Miedziński)
Polonia-Stal II – Spółdzielnia II Dzierżoniów 3:3 (Dudek 2, F. Miedziński)
Polonia-Stal II – Lechia II Dzierżoniów 4:1 (Dudek 4)
Polonia-Stal II – Piławianka Piława Górna 3:0 (Walczak, Dudek, B. Miedziński)
Polonia-Stal II – Spółdzielnia II Dzierżoniów 6:2 (Dudek 3, Walczak 2, Krawczyk)
Polonia-Stal II – Lechia II Dzierżoniów 4:1 (F. Miedziński 2, Walczak, Dudek)
Polonia-Stal I: Głogiewicz, Stasiak, Monica, Kopeć, Ożóg, Kiliszewska.
Polonia-Stal II: Dudek, Walczak, Kołakowski, F. Miedziński, B. Miedziński, Kosiński, Krawczyk, Podgórski, Suszycki.