Strona główna Temat dnia Noworoczne postanowienie – schudnąć!

Noworoczne postanowienie – schudnąć!

0

Walka ze zbędnymi kilogramami, ćwiczenia i dieta to chyba najbardziej popularne postanowienia noworoczne. Cel jest słuszny, ponieważ w dobrej sylwetce czujemy się bardziej pewni siebie. Zmianie ulega i samopoczucie fizyczne i przede wszystkim stan zdrowia, więc bez dwóch zdań odchudzać się warto! Pełni zapału przystępujemy więc do nowych wyzwań, jednak z upływem dni często je porzucamy „na kiedyś lub od poniedziałku”.  Jak tym razem dotrzymać noworocznych postanowień?

Często samodzielne próby odchudzania kończą się fiaskiem – źle dobrana dieta, brak oczekiwanych efektów czy ciągłe uczucie głodu powodują, że początkowy zapał w końcu słabnie i porzucamy swoje założenia – mówi dietetyk mgr Anna Gawryszewska. Proponuję tym razem udać się do specjalisty. Zazwyczaj sami próbujemy schudnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie, ja radzę najpierw znaleźć przyczynę gromadzenia się zbędnych kilogramów, następnie ją wyeliminować, tak aby raz zgubione kilogramy już więcej do nas nie powróciły.

Przede wszystkim podstawą skutecznego odchudzania jest wprowadzenie właściwych nawyków żywieniowych oraz dobrze dobrana dieta. Należy również pamiętać, że odchudzanie jest to proces, który trwa- szybkie utraty wagi zazwyczaj kończą się równie szybkim efektem jo-jo, który jest tak naprawdę bardzo niebezpieczny dla naszego organizmu.

Przekonaj się już dziś, że realizacja jednego z noworocznych postanowień może być przyjemna i przede wszystkim zakończyć się sukcesem! Zobacz, że odchudzanie nie musi wiązać się z niesmaczną dietą i wiecznym uczuciem głodu.

Dodatkowo skorzystaj z noworocznego rabatu -30% na wizyty, który obowiązuje tylko w styczniu. Przyjdź osobiście, zadzwoń lub umów się on-line.

dietetyk Anna Gawryszewska

Instytut Piękna Ella

ul. Środkowa 7, 58-100 Świdnica

Nr Tel 691-306-189

e-mail [email protected]

https://www.facebook.com/DietetykAnnaGawryszewskaSwidnica/

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKolędnicy wyjdą na scenę po raz dwudziesty szósty [PROGRAM]
Następny artykułNa szynobus mogą tylko popatrzeć