Strona główna Kultura Nowe miejsce sprzedaży biletów na kulturalne wydarzenia

Nowe miejsce sprzedaży biletów na kulturalne wydarzenia

0

Od 1 lutego zmienia się miejsce sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez Świdnicki Ośrodek Kultury, które w ostatnim czasie mieściło się w Informacji Turystycznej. Jest to związane z zakupem elektronicznego systemu sprzedaży biletów, którym instytucja dysponuje od tego roku.

Przygotowane będą dwie lokalizacje, w których od 1 lutego tego roku można zakupić bilety: sekretariat Świdnickiego Ośrodka Kultury – Rynek 43, boczne wejście (od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00), a także Galeria Fotografii, Rynek 44 (w godzinach otwarcia galerii od wtorku do piątku w godz. od 14.00 do 18.00 oraz w sobotę od 12.00 do 16.00).

Bilety będzie można zakupić również tak jak dotychczas na godzinę przed koncertem/spektaklem itp. w miejscu wydarzenia.

Jako nowość także od 1 lutego uruchamiamy dla Państwa całodobowo możliwość zakupu i rezerwacji biletów przez internet z możliwością zapłaty on-line lub odbioru osobistego, na stronie sok.com.pl. Zmieniamy się i unowocześniamy dla Państwa. Serdecznie zapraszamy na wydarzenia organizowane przez Świdnicki Ośrodek Kultury – informuje dyrektor instytucji Anna Rudnicka.

/Świdnicki Ośrodek Kultury/

Poprzedni artykułWiatr oszczędził powiat świdnicki
Następny artykułAresztowany za napad na policjantów i paserstwo