Strona główna 0_Slider Kup kalendarz i wspomóż bezdomne zwierzaki

Kup kalendarz i wspomóż bezdomne zwierzaki [FOTO]

1

Wyjątkowy kalendarz zawiera zdjęcia kociaków, psiaków, a także uroczego królika ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy oraz wolontariuszy, opiekujący się nimi. Każdy miesiąc reprezentuje inny zwierzak. Kalendarze na 2018 roku można kupić w siedzibie instytucji, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie czworonogów, wyposażenie boksów i inne im potrzebne rzeczy.


Kalendarz jest do nabycia w biurze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy od 1 stycznia. – Cały kalendarz zapełniony jest zdjęciami wolontariuszy naszej placówki i naszymi cudownymi psami, kotami, a nawet królikiem. Każdy miesiąc reprezentuje inny zwierzak. Niestety spośród 500, które przeszły przez nasze schronisko, mogliśmy wybrać tylko kilkanaście. Było trudno, ale oto jest nasza perełka – informują pracownicy instytucji.

Kalendarz ścienny ma format A3. Przy dniach dopisane są imieniny. Cena za sztukę to 25 zł. – Kalendarz można nabyć w biurze Schroniska (Pogodna 3, Świdnica w godzinach pracy placówki) lub złożyć zamówienie mailem: [email protected] Do wysyłki należy doliczyć 10 zł. Więcej informacji udzielamy po otrzymaniu maila – tłumaczą.

Dochód ze sprzedaży zasili świdnickie schronisko i bezdomne zwierzaki, a więc ich leczenie, dodatkowe wyposażanie boksów i wszelkie potrzebne im rzeczy.

A jeśli już kupisz od nas kalendarz, zareklamuj go! Zrób fotkę z naszym kalendarzem w tle, opatrz ją hashtagiem #schroniskoswidnica i umieść na swoim FB, Instagramie czy Twitterze – dodają.

/oprac./
/materiały Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułŚwidnickie muzeum wśród muzeów rejestrowych
Następny artykuł1,5 roczne dziecko ciężko poparzone kawą