Strona główna 0_Slider Kolejna rekordowa zbiórka. Zebrano blisko 50 tysięcy złotych!

Kolejna rekordowa zbiórka. Zebrano blisko 50 tysięcy złotych!

0

Szósta edycja Charytatywnego Halowego Turnieju Piłkarskiego organizowanego przez Fundację „Łączy nas Football” okazała się wielkim sukcesem. Świdniczanie po raz kolejny pokazali, że mają serce przekazując na leczenie ciężko chorej trójki dzieci blisko 50 tysięcy złotych!

Jest nam bardzo miło poinformować, że po przeliczeniu wszystkich środków łączna kwota, którą zebraliśmy to 49.030,84 zł! Po zaksięgowaniu wszystkich wpłat, całość zostanie rozdysponowana pomiędzy trójkę dzieciaków w trzech równych częściach po 16.343,62 zł dla każdego z nich. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowani byli w przygotowanie tego przedsięwzięcia, wszystkim którzy pojawili się w dniu wczorajszym na naszej imprezie, bo to nasz wspólny sukces. Chcielibyśmy jednak w sposób szczególny podziękować Maćkowi Janowskiemu, żużlowcowi Betard Sparty Wrocław. Ten przesympatyczny, młody, wybitny sportowiec wczoraj pokazał, że jest również dobrym, wrażliwym na ludzkie nieszczęścia człowiekiem. Wylicytował dwie koszulki na łączną kwotę 7 tys zł! Do tego podarowany przez niego kevlar żużlowy (dla niewtajemniczonych – kombinezon) został wylicytowany przez jednego z widzów za 2200,00 zł. Nic dodać, nic ująć. Dobrzy ludzie szukają pomocy pomagając – mówi szczęśliwy Wiesław Żurek, prezes Fundacji „Łączy nas Football”.

Na starcie turnieju stanęły cztery zespoły: Polonia Świdnica i Przyjaciele, Zagłębie Lubin, oldboje Lecha Poznań i Fundacja Wspierania Sportu „Łączy nas Football”. Na finiszu najlepsi okazali się piłkarze Zagłębia choć wynik był tego dnia sprawą drugorzędną.

Bogata fotorelacja z wczorajszej imprezy pod linkiem: http://swidnica24.pl/pilkarska-feta-w-hali-na-zawiszowie-foto/

Poprzedni artykułWłączył się czujnik
Następny artykułPożar na ul. Grodzkiej