54 tysiące złotych trafiło do stowarzyszeń i organizacji, które zapewnią najmłodszym mieszkańcom Strzegomia i okolic zajęcia podczas rozpoczynających się właśnie ferii zimowych. Półkolonie połączone będą z działaniami terapeutycznymi.
Środki pozwolą na zorganizowanie 7 półkolonii w szkołach w Strzegomiu i Kostrzy, a także w Centrum Aktywności Społecznej Caramel. Dzieci będą brały udział w warsztatach, zajęciach sportowych, konkursach i wycieczkach, między innymi na basen, do Zamku Książ i do Dusznik Zdroju.
/opr. red., zdjęcie UM Strzegom/

![Basen letni w Strzegomiu otwarty [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260620_Basen_letni_OSiR_Strzegom-11-238x178.jpg)







