Strona główna Kultura Ekstremalny, koncertowy wieczór w Klubie Bolko

Ekstremalny, koncertowy wieczór w Klubie Bolko

0

Black, death i thrash metal to główne składniki piątkowej uczty dla fanów ciężkiego brzmienia. W Klubie Bolko zagra Azel’s Mountain, Collision i In The Name of God. W ramach akcji “100 groszy na 100-lecie” młodzież kupi bilety za 1 zł.

Polskie zespoły grające muzykę ekstremalną wydają coraz więcej interesujących płyt i cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem na całym świecie. Podczas piątkowego koncertu będzie można się przekonać, że także lokalni twórcy metalu wysoko stawiają poprzeczkę.

Na scenie zobaczymy – Azel’s Mountain, świdnicko-wrocławski zespół grający muzykę w klimatach pagan black metal. Na swoim koncie mają EP-kę „Azel’s Mountain” (2014), album „Góra Milczenia” (2016) i koncerty w całym kraju.

Tego wieczoru zagra również Collision, świdnicka grupa założona w 2008 roku. Wydali kilka demówek a ich utwory znalazły się na 3 składankach. Długogrający album „We Are Dust in the Centre of Existence” ukazał się w 2012 roku a obecnie pracują nad jego następcą.

W Klubie Bolko wystąpią także In The Name of God, czyli metal z czarnego serca Sudetów! Zespół powstał w Wałbrzychu w 2009 roku. Kreuje własny styl, mieszając szybkie thrashowe riffy z odrobiną death metalu. Supportowali m.in. Vadera, Kata, Huntera, Witchmaster.

Harmonogram koncertów:
20.00 In The Name of God
20.45 Collision
21.45 Azel’s Mountain

Wstęp na koncert od godziny 19.30. Bilety w cenie 10 zł dostępne będą na bramce. Młodzież do 18 roku życia może liczyć na tańsze wejściówki w cenie 1 zł, w ramach akcji “100 groszy na 100-lecie”, związanej z tegoroczną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Kolejne koncerty objęte akcją już wkrótce!

/Bartosz Łabuda, Świdnicki Ośrodek Kultury/

Poprzedni artykułWsparcie dla dzieci i młodzieży ze Strzegomia
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]