Strona główna Temat dnia Dotrzymane obietnice – tak wygląda dzisiaj nasze osiedle

Dotrzymane obietnice – tak wygląda dzisiaj nasze osiedle

0

Ponad rok temu z przyjemnością informowaliśmy Państwa o premierze naszej inwestycji na Nowym Zawiszowie, a dziś możemy w pełni pochwalić się efektami naszych prac. Z końcem ubiegłego roku nasi Klienci odbierali klucze do swoich mieszkań w 1 etapie inwestycji Park Zawiszów i aktualnie prowadzą prężnie prace wykończeniowe. Równie szybko postępuje budowa 2 etapu inwestycji. Tam stan zaawansowania to ponad 20%.

Park Zawiszów to nasza premierowa inwestycja w Świdnicy i cieszymy się, że jej 1 etap został zrealizowany w planowanym terminie, a wszystkie prace przebiegły sprawnie i bez zakłóceń. Zainteresowanie mieszkaniami w 1 etapie było bardzo duże, a sprzedaż mieszkań była wysoka już na wczesnym etapie budowy. Cieszymy się, że pierwsi Klienci wprowadzili się już do swoich mieszkań i mogą korzystać z atutów osiedla i walorów lokalizacji.

Słyszymy wiele pochlebnych głosów dotyczących architektury budynku i zagospodarowania części wspólnych. Nasza firma zwraca szczególną uwagę na to, by mieszkańcy mieli możliwość wspólnego spędzania czasu, by mogli nawiązać nowe znajomości, po prostu odetchnąć. Dlatego też powstał na naszym osiedlu niezwykle atrakcyjny plac zabaw, alejki spacerowe oraz zielone nasadzenia.

To, co widać na zewnątrz jest niezwykle ważne, ale dopiero w połączeniu z dopracowanym wnętrzem daje prawdziwy obraz inwestycji. Przywiązujemy wagę zarówno do stylu elewacji, jak również aranżacji części wspólnych oraz jakości samych mieszkań. Nasze klatki schodowe zostały wykończone tynkami strukturalnymi, w windach i na korytarzach pojawiły się wycieraczki z logo Parku Zawiszów. To drobne akcenty, ale niezwykle cieszą mieszkańców osiedla.

Również standard mieszkań spełnia oczekiwania właścicieli. Zastosowaliśmy najwyższej jakości materiały i rozwiązania energooszczędne. Zadbaliśmy również o bezpieczeństwo mieszkańców, wyposażając mieszkania w drzwi antywłamaniowe, wideodomofony, a na parterze w rolety. Osiedle jest ogrodzone, co zapewni dodatkowo spokój, szczególnie dzieciom bawiących się blisko domu. Mając na uwadze, że zakup mieszkania to ważna i długoterminowa decyzja, szczególną uwagę przyłożyliśmy do jakości i solidności wykonania.

Aktualnie w 1 etapie inwestycji Park Zawiszów oferta jest już mocno ograniczona i dostępne są już ostatnie wolne lokale. Klientów, którzy chcieliby skorzystać z pełnej oferty mieszkań, a zarazem niezwykle atrakcyjnych cen, zapraszamy do wyboru mieszkań z 2 etapu, który pnie się do góry. Zakończenie budowy przewidziane jest już na koniec tego roku. Intensywnie pracujemy – zwłaszcza, że pogoda nam sprzyja.

Aktualnie na Klientów 2 etapu inwestycji Park Zawiszów czeka niezwykle atrakcyjna promocja – ceny mieszkań zaczynają się od 4 100 zł/m2. To wyjątkowa oferta, która jest mocno ograniczona w czasie. Warto podjąć decyzję już teraz i cieszyć się atrakcyjnym mieszkaniem na najlepszym osiedlu w Świdnicy.

Prócz atrakcyjnych cen, na nabywców czeka także pakiet korzyści:

– projekt aranżacji łazienki wykonany przez Inspiracje Domino oraz upust na materiały: 15% płytki ceramiczne i wyposażenie łazienki, 10% drzwi, 10% podłogi i panele laminowane

– 10% za zakupy sprzętu AGD w NeoPunkt

– możliwość skorzystania z programu wykończenia pod klucz z projektem wnętrza wykonanym przez Aretzky Design.

Zapraszamy serdecznie do wizyty na naszym osiedlu i obejrzenia efektów naszych prac. Nasze biuro sprzedaży znajduje się kilkadziesiąt metrów od inwestycji, przy ulicy Księcia Bernarda 7/1. Szczegóły dostępne także na www.parkzawiszow.pl
Tel. 662-211-370

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwidniccy radni obradują [TRANSMISJA]
Następny artykułUtalentowana młodzież nagrodzona