Strona główna 0_Slider Kotka Wiśnia do przygarnięcia

Kotka Wiśnia do przygarnięcia [Aktualizacja]

0

Aktualizacja 13.03.2018: Wiśnia nadal czeka na dom.

Wiśnia ma kocią białaczkę, która nie przenosi się na inne gatunki zwierząt i nie jest groźna dla człowieka. Mimo choroby wirusowej zwierzakowi nie dolegają żadne infekcje. Bura kotka uwielbia głaskanie. Jest spokojna i zrównoważona.

Wiśnia trafiła do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy na początku listopada ubiegłego roku. – Znaleziono ją błąkającą się na ulicy. Bardzo miła, kontaktowa, lubiąca ludzi. Potrafi korzystać z kuwety – opisują zwierzaka pracownicy świdnickiego schroniska.

Miziasta Wiśnia gorąco i mrrrrrrucząco 😍 poleca świdnicki kalendarz! Jest taki piękny, taki cudowny no i dochód z jego sprzedaży zasila potrzeby naszych podopiecznych! Oczywiście cudowna kotka Wiśnia jest do adopcji, a poznac można ją na naszej stronie ➡️ www.schroniskoswidnica.pl ❗❗❗ zapraszamy do biura Schroniska w godzinach naszej pracy, celem zakupu kalendarza-cegielki w kwocie 20 zł! 2️⃣0️⃣ 😍Jeśli nie możesz przyjechać, wyślemy pocztą! Napisz nam tylko wiadomość! Szukamy też miejsc dystrybucji 🙂 Ktoś chętny użyczyć miejsca, może położyć kalendarze w widocznym miejscu i zachęcić swoich klientów do wspierania Schroniska? 🤔Nasze kalendarze są na razie w hurtowni Paris, Body Art w Świdnicy, stacji Lukoil w Marcinowicach!Bardzo dziękujemy osobom, które zakupiły dotychczas kalendarz.💕 Koniecznie wstawcie zdjęcie z reklamą na nasze wydarzenie: https://web.facebook.com/events/157825891610112Kto udostępni? Ten wrzuca 🙂 uśmiech w komentarzach. Jest nas bardzo dużo, a każdy sprzedany kalendarz to pomoc naszym świdnickim 🐈🐕.

Posted by FMP Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy on Donnerstag, 18. Januar 2018

Wiśnia musi trafić do domu bez kotów lub z kotami FeLV+. – Wykryto u niej kocią białaczkę, chorobę wirusową. Kotka jest zdrowa, nie choruje, ale może zarazić tym innego kota i osłabić jego odporność. Groźnie brzmi, ale kot z FeLV+ może żyć szczęśliwie – wyjaśniają pracownicy.

Kontakt w sprawie adopcji TU.

/oprac./
/materiały – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułRyś znowu szuka domu [Aktualizacja]
Następny artykułRoboty opanowały Galerię Świdnicką [FOTO]