Strona główna Sport Piłka nożna Blisko tuzin goli w pierwszym sparingu Zjednoczonych

Blisko tuzin goli w pierwszym sparingu Zjednoczonych

0

Prawdziwą strzelaninę zafundowali swoim sympatykom piłkarze Zjednoczonych Żarów i Zdroju Jedlina-Zdrój. Obie ekipy na co dzień rywalizują ze sobą w rozgrywkach klasy okręgowej OZPN Wałbrzych, tym razem spotkali się jednak w meczu kontrolnym, otwierającym zimowe przygotowania do rundy wiosennej.

W spotkaniu padło aż jedenaście goli, minimalnie lepsi okazali się goście z Jedliny-Zdroju. Pojedynek rozpoczął się dobrze dla żarowian. Już w 15. minucie po dwóch trafieniach Bartłomieja Czocha było 2:0 dla Zjednoczonych. Po golach Łukasza Samca i Bartosza Rzeszóta zrobiło się 2:2, ale tuż przed przerwą gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Łukasz Szuba. Druga odsłona należała do przyjezdnych. Kluczowe dla losów tej rywalizacji okazało się 14 minut, podczas których Zdrój zdobył aż trzy gole (Damian Kraus, Rafał Lipiński i Dominik Tłuścik) i odskoczył na 5:3. Chwilę później żarowianie „złapali kontakt” po skutecznej akcji wykończonej przez Romana Khvoscenko. W ostatnich minutach oba zespoły zaliczyły jeszcze po jednym trafieniu (Dominik Tłuścik dla Zdroju i Konrad Sajdak dla Zjednoczonych), a starcie zakończyło się rezultatem 6:5 dla rywali.

Poprzedni artykułKino na Szpilkach powraca w nowym roku [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]