Strona główna Sport Piłka nożna Trzecia lokata piłkarek w Wińsku

Trzecia lokata piłkarek w Wińsku

1

Na trzecim stopniu podium rywalizację w towarzyskim turnieju w Wińsku zakończyła drużyna młodziczek Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS-u Polonia Świdnica. Organizatorem imprezy była Akademia Piłkarska FemGol Lubin, a oprócz świdniczanek i gospodyń, w turnieju udział wzięły jeszcze piłkarki AZS-u PWSZ Wałbrzych oraz Chrobrego Głogów.

Po bardzo dobrej grze świdniczanki zajęły ostatecznie trzecie miejsce. Co ważne, polonistki z każdym miesiącem prezentują się coraz lepiej i pokazują, że ciężka i systematyczna praca procentuje. – Kolejny bardzo udany turniej w naszym wykonaniu. Zajęliśmy trzecie miejsce tuż za wyżej notowanymi drużynami z Wałbrzycha, z którymi udało nam się grać na naprawdę wyrównanym poziomie. To cieszy tym bardziej, że jeszcze rok temu nie byliśmy w stanie nawiązać jakiejkolwiek walki z AZS-em, przegrywając dużą ilością goli, a dzisiaj nasze rywalki musiały się nieco napracować, aby nas pokonać – ocenił trener Bartosz Kulig.

Wyniki:
MKS Polonia Świdnica – AZS Wałbrzych I 0:3
MKS Polonia Świdnica – AZS Wałbrzych II 0:1
MKS Polonia Świdnica – Chrobry Głogów 2:1
MKS Polonia Świdnica – FemGol Lubin 8:1

Skład: Wiktoria Gazda, Wiktoria Pogoda, Wiktoria Olejnik, Wiktoria Podleśna, Ewa Stec, Agata Karp, Anna Skowrońska, Agata Burdak.

Poprzedni artykułNajmłodsi zaśpiewają kolędy i pastorałki
Następny artykułZadecydują o budżecie i nazwie dla ronda