Strona główna Kultura Najmłodsi zaśpiewają kolędy i pastorałki

Najmłodsi zaśpiewają kolędy i pastorałki

0

Szkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy zaprasza na Konkurs Kolęd i Pastorałek połączony z Kiermaszem Świątecznym. Przed świdnicką publicznością wystąpią przedszkolaki i uczniowie ze świdnickich szkół podstawowych. Wieczór Bożonarodzeniowy „Kolęduj z nami…”, na którym nie zabraknie kącika tworzenia rękodzieł świątecznych i kawiarenki „Pod Reniferem” ze słodkościami, zaplanowano 19 grudnia od godz. 16.30 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Po raz kolejny Szkoła Podstawowa nr 315 w Świdnicy włącza się w organizację Świdnickiej Kolędy i przygotowała Wieczór Bożonarodzeniowy „Kolęduj z nami…”. Wydarzenie rozpocznie Kiermasz Świąteczny, na którym będzie można znaleźć mnóstwo ozdób, w tym bombki, choinki czy stroiki.

Jak co roku przed świdnicką publicznością wystąpią także utalentowane przedszkolaki i dzieci ze świdnickich szkół podstawowych. W XIX. już Konkursie Kolęd i Pastorałek będzie uczestniczyło w sumie 15 placówek oświatowych, w tym Przedszkola Miejskie nr 1, nr 3, nr 4, nr 14, i nr 15, Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 16, Przedszkole Niepubliczne „Radosny Delfinek”, Niepubliczne Przedszkole Europejska Akademia Dziecka, Społeczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka”, a także Szkoły Podstawowe nr 1, nr 2, nr 8, nr 315, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO „Bliżej Dziecka” oraz Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej.

Na kolędniczym wieczorze nie zabraknie także Kawiarenki „Pod Reniferem” ze słodkościami i napojami oraz kącika rękodzieła, na którym tworzone będą świąteczne ozdoby.

/Zdjęcia Konkurs Kolęd i Pastorałek 2016/

Poprzedni artykułNiedzielne porażki szczypiornistów ŚKPR-u
Następny artykułTrzecia lokata piłkarek w Wińsku