Strona główna 0_Slider Środowisko piłkarskie pomoże chorym dzieciom!

Środowisko piłkarskie pomoże chorym dzieciom!

0

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Charytatywnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej. Impreza organizowana przez Fundację Wspierania Sportu „Łączy nas Football” odbędzie się już po raz szósty. 7 stycznia w hali na osiedlu Zawiszów pomagać będziemy trójce chorych dzieci, czekają nas emocjonujące mecze piłkarskie z udziałem znanych sportowców i licytacje niezwykle atrakcyjnych gadżetów!

W turnieju piłkarskim do rywalizacji przystąpią cztery zespoły: Polonia Świdnica i Przyjaciele, Zagłębie Lubin, Lech Poznań – oldboje i reprezentacja Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”. Na parkiecie nie zabraknie oczywiście jak zawsze znanych piłkarzy i przedstawicieli innych dyscyplin sportowych. – Mamy ogromną satysfakcję, że z roku na rok odwiedza nas coraz większa grupa znanych, obecnych i byłych polskich piłkarzy. Ma to bez wątpienia bezpośredni wpływ na wysokość kwot, które udaje nam się pozyskiwać i przekazywać na leczenie naprawdę bardzo chorych dzieci. W tamtym roku kwota ta wyniosła 45 tys zł! Tym razem również całość środków finansowych, które uda nam się pozyskać w trakcie trwania naszej imprezy z licytacji koszulek, sprzedaży cegiełek i wszelkiego rodzaju darowizn przeznaczymy na taki cel. Pomożemy teraz Krystianowi ze Świdnicy, Lili z Lubina oraz Łukaszowi z Poznania – twierdzi organizator akcji, prezes Fundacji „Łączy nas Football” Wiesław Żurek.

Do wylicytowania będą m.in.:

– koszulka Roberta Lewandowskiego – klubowa z Bayernu Monachium
– koszulka Roberta Lewandowskiego – reprezentacyjna
– koszulka Kuby Błaszczykowskiego – klubowa VFL Wolfsburg
– koszulka Kuby Błaszczykowskiego – reprezentacyjna
– koszulka Arka Milika – klubowa FC Napoli
– koszulka Piotra Zielińskiego – FC Napoli
– koszulka Kamila Glika – reprezentacyjna
– koszulka Łukasza Fabiańskiego – reprezentacyjna
– koszulka Zbigniewa Bońka – reprezentacyjna
– koszulka Michała Pazdana – klubowa Legia Warszawa
– koszulka Kuby Świerczoka – klubowa Zagłębie Lubin
– koszulka Duszana Kuciak – klubowa Lechia Gdańsk
– piłka z autografami całego zespołu Legia Warszawa
– piłka z autografem Zbigniewa Bońka

Start imprezy zaplanowanej na niedzielę, 7 stycznia (hala na osiedlu Zawiszów) przewidziano na godz. 15.00. Bilet wstępu w formie numerowanej cegiełki wynosi 10 zł. Na zakończenie turnieju odbędzie się ponadto losowanie atrakcyjnych gadżetów. To będzie z pewnością mocne rozpoczęcie sportowego roku 2018! Zapraszamy do udziału w turnieju.

Poprzedni artykułŚwiąteczna Świdnica w obiektywie cz. I [FOTO]
Następny artykułPiękniejszy świat Beaty: Porcjowanie radości